2737
2734

سلام دوستان 

ی چی میگم نظرتون میخوام 

ی خواستگاری دارم از لحاظ مالی اجتماعی خوب هستش ظاهرش هم خوبه ۴سال از من بزرگتره 

تو شهر تنها زندگی میکنه ۵سال با دوستش شریک هستش و اینک خانوادش شهرستان هستن ۶ساعت با ما فاصله دارن خانواده خیلی خوب اهل کار هستن و شغل اقا شغل پدریشون هس خانوادم تحقیق کردن اینجا یعنی شهرمون از شریک صاحب خونش همسایشون همه تعریف کردن و شریکشون گفتن اگر خواهر میداشتم میدادم بهش و...

شهرستان هم ی روز رفتن برا تحقیق همه تعریف کردن کل همسایهاشون تعریف کردن و... از محل کار نمیدونم پدرشون بوده یا برادرشون از ی اقایی پرسیدن گفتن ۲سال پیش معتاد بوده و ترک کرده 

خواهرم جواب منفی داد بهشون اما ایشون ۱۰ روزه مدام میگه بیایم برا ادامه خواستگاری وقتی خواهرم جواب منفی رو ب معرف گفته معرف ب عمشون گفته چون با عمشون اومدن خواستگاری ک اگر جواب مثبت میبود با مادر و پدرشون میومدن و نشد عمشون زنگ زده خواهرم گفته بجون ۳تا بچهام ب سر ۳تا بچهام قسم برادرزاده های من معتاد نبودن و نیستن اگر بخواین میام دست رو قران میذارم و...

حالا منو خانوادم دودل کردن اخه خواهرم میگف شهرشون از خیلیا پرسیدیم همه خوبشون گفتن فقط ی نفر بد گف و...

بنظرتون چیکار کنم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوباره تحقیق کنین از اقوامشون بپرسین از خودشون رو در رو  بپرسین

بابام مخالف هستن و برای تحقیق هم نرفتن و الان هم میگن تحقیق نمیکنم همون حرفای تکراری هستش

آها شما نگران گذشتشی و اینکه دوباره برگرده؟

ن حرفم اینک اگ بوده بگم ن اگر نبوده خوب هم خودم هم خانوادم مثبت 

کسی ک ی بار اعتیاد داشته ترک هم بکنه برمیگرده

2738
بنظرم دوباره برن بپرسن بعضیا شاید یه اعتیاد جزیی رو به علت ترک شدن ندید بگیرن

اخه مگ میشه ۲سال اعتیاد کم نیس 

همسایهاشون متوجه نشدن معتاد بوده اگر بوده و نمیگن چرا دین ب گردنشون میذارن و فقط تعریف خوب میکنن