2733
2739
عنوان

اقدام به بارداری (سوال)

178 بازدید | 22 پست

سلام خانوما . من چند ماهه اقدامم متاسفانه هنوز باردار نشدم .دکتر قرص داد مصرف کردم . ۴ تا فولی خوب داشتم .  اون ماه دوران تخمکگداریم افتاد تو تاسوعا عاشورا . نشد اقدام کنم . این ماه هم رفتم مسافرت و اینکه تنها فرصتم امشبه . امشب هم که شب چهارشنبه است . میگن خوب نیست تو این شب اقدامم بشه . کسی شرایط منو داشته ؟ باید چیکار کنم . این ماه هم اقددم نداشته باشم یا صدقه بدم و استغفار کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهارشنبه ها نمیشه اقدام کرد؟ چرا؟

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2728
2738
وا چرا خوب نیست؟ مگه میخای خلاف کنی دوستم اونقدر از اینکارا کرد که الان دربه در دنبال بچه میگرده&nb ...

تو ریحانه بهشتی هم نوشته شب چهارشنبه مکروهه واسه انعقاد نطفه . اره به خدا هر ماه تو یه چیز میافته یه بار اول ماه یه بار قمر در عقرب ...

2706