2733
2739
عنوان

روزکودک😢

189 بازدید | 33 پست

امروز خیلی بدحالیم خیلیی روز کودکه امروز همه خوشحال دلخوش عکس بچه هاشونو میزارن اونوقت من درحسرتشم.یه مدته هیچ حال وحوصله ندارم دلم اصلا هرچی میخندم شادنیست ازدرون انگارخالیم اما امروز یه حال بدیم 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم غصه نخور، چرا به معجزه خدا ایمان نداری،قطعا وقتش که برسه مادر میشی،من دوساله تواقدامم،تازه یدونه لوله هم ندارم،

الان نازایی و ناباروری به صفر رسیده،نگران نباش دختر جون،تو قراره مادر قوی و محکمی باشی،قراره الگو فرزندت باشی

2740
عزیزم من خیلی ساله اینروزها رو میبینم ومیگذرم😢😢

خیلی سخته غصه دلتومیگیره اما توخودت میریزی نمیشه که باکسی دردتوبگی میگن چراحوصله نداری؟ناراحتی؟همه اینا جوابش میشه نه خوبم سرم درد میکنه دلم گرفته

انشالا سال دیگه توهم روز کودک عکس کودکتا میزاری نا امید نباش عزیزم 

نیستم اما یه حال درونی افتضاحی دارم اما فقط خودم میدونم بروز نمیدم حتی به شوهرم یه قطره اشک منو ندیده اما درونم خیلی گرفته س بخصوص امروز

عزیزم غصه نخور، چرا به معجزه خدا ایمان نداری،قطعا وقتش که برسه مادر میشی،من دوساله تواقدامم،تازه یدو ...

ناامیدنیستم فقط خیلی دلتنگی میکنم خیلیی هی خبربارداری اطرافیانو بطور سیل آسا میشنوم اونوقت دلم میشکنه میگم فقط من اضافیم

2706