2737
2734

شما جای من خداییش چه فکری می کردین 

من با همسایه بغلی دوستم سلامو علیک داریم باهم در حد اینکه دم در باهم حرف بزنیم دیروز گفتم به شوهرم که اشتباه متوجه شدیم این زنه که میاد خونشون مادرش نیس دوستشه گفته مادرم ساوه قم میشنه شوهرم از دهنش پرید گفت دروغ میگه ولنجک تهران می شینن از دیشب اعصابم به هم ریخته که چجوری من با زنه حرف میزنم خبر ندارم چیکار می کنن کجا هستن اینکه با شوهرش ب زور سلام همو میدن خبر داره کجان 😟 ازشم ب پرسم راستشو نمیگه که ی چیز سر هم می کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مردا همینطورن عزیزم آمار همه رو دارن شوهر منم همسایه میبینه جلو من همچین سرشو میکوبه زمین به زور سلام‌ میده که آدم خجالت میکشه اونوقت دور از چشم من سلام علیک داره با همه آمار همه رم داره بپرسمم میگه مدیر ساختمون تعریف میکرد یکی نیست بگه تا تو نپرسی که اون آمار همسایه هارو نمیاد بذاره کف دست تو 😏

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2740
مردا همینطورن عزیزم آمار همه رو دارن شوهر منم همسایه میبینه جلو من همچین سرشو میکوبه زمین به زور سلا ...

درست ولی اینکه خبر از کجا زندگی کردن پدر زن همسایه داشته باشی واقعا عجیب نیس من با زنه حرف دارم خبر ندارم اون وقت اون خبر داره ادرس دقیق شونو 

درست ولی اینکه خبر از کجا زندگی کردن پدر زن همسایه داشته باشی واقعا عجیب نیس من با زنه حرف دارم خبر ...

تو ته توشو دربیار که بالاخره کجا میشینن شایدم شوهرت اشتباه گفته .. تو یبار به زن بگو یکی از همسایه ها یادم نمیاد دقیقا کی یبار میگفت خانواده ت ولنجک و تهرانن آخی چ دور مثلا 😝😝 بعد ببین چی میگه

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
تو ته توشو دربیار که بالاخره کجا میشینن شایدم شوهرت اشتباه گفته .. تو یبار به زن بگو یکی از همسایه ه ...

اخرش که ولی مطمئنم این عوضی درست میگه دقیقا ولنجک می شینن 

اخرش که ولی مطمئنم این عوضی درست میگه دقیقا ولنجک می شینن 

ازش نپرسیدی که تو از کجا میدونی

ازش نپرسیدی که تو از کجا میدونی

چند باری اینجور چیزی گفته درست بوده هر همسایه ای که بیاد امار جد در اباد یارو و زنه در میاره میاد میگه زنه با فلانی رفیقه باهاش نگرد 

چند باری اینجور چیزی گفته درست بوده هر همسایه ای که بیاد امار جد در اباد یارو و زنه در میاره میاد می ...

میگم که مردا همینن زیرزیرکی آمار همه رو دارن حالا ما کافیه بگیم مرد فلانی کارش اینه هزار جور باید سوال و جواب کنن ازمون