2733
2734
عنوان

تاثیر اینستاگرام رو مامان من

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 57 پست

خدای مهربون قدرت مطلقه ، بهش بگو که باور داری همه چیز در دستان قدرنمند اونه و ازش بخواه مطمئن باش دست خالی و نا امید نمیشی

من خواهر سما هستم ، دختر ۲۲ ساله ای که از ۲۵ تیر ۱۴۰۱ در شیراز ، گم شد. ما هنوز چشم انتظاریم😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله عزیزم ممنون بخاطر دلداریت سختی و مریضی نبینی عشقم😍😘

ان شاءالله 😍 سپاس برای دعای زیبات 😘

اگه میشه دعا کن بچه ی ما هم سالم باشه و به سلامتی و دل خوش و به موقع دنیا بیاد ان شاءالله 😍😘

من خواهر سما هستم ، دختر ۲۲ ساله ای که از ۲۵ تیر ۱۴۰۱ در شیراز ، گم شد. ما هنوز چشم انتظاریم😔😭
2728
خدای مهربون قدرت مطلقه ، بهش بگو که باور داری همه چیز در دستان قدرنمند اونه و ازش بخواه مطمئن باش دس ...

انشالله آمیییین 

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄
ان شاءالله 😍 سپاس برای دعای زیبات 😘 اگه میشه دعا کن بچه ی ما هم سالم باشه و به سلامتی و دل خوش و ...

انشالله عزیزم بارتو صحیح و سلامت زمین بذاری و قدمش خیر باشه و صالح باشه 🤲😘

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄
چه حس خوبی داشتم از خوندن حرفشون خدا حفظشون کنه حالا ببین پدرجانتو چطوری اغفال کنه با این زبون شیر ...

🤣🤣🤣 

2740
عزیزم    

😍😍😘😘

نه زنبور زدش🤣

عه مبی تویی؟ خاله شوهرت؟