2733
2734
عنوان

تاثیر اینستاگرام رو مامان من

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 57 پست

ای جووووونممممم خوردنیههههه این مامانییییی بووووووس بهشوووون😘😘😘😘😘 دلم ضعف رفت براشون😂😂😂😂😂

من خواهر سما هستم ، دختر ۲۲ ساله ای که از ۲۵ تیر ۱۴۰۱ در شیراز ، گم شد. ما هنوز چشم انتظاریم😔😭
ای جووووونممممم خوردنیههههه این مامانییییی بووووووس بهشوووون😘😘😘😘😘 دلم ضعف رفت براشون😂😂😂😂😂

واقعا خوردنیه همه دوستام عاشقش هستن

شوهرم از هیچکس خوشش نمیاد ولی مامانمو دوس داره 😁

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا خوردنیه همه دوستام عاشقش هستن شوهرم از هیچکس خوشش نمیاد ولی مامانمو دوس داره 😁

الهی به حق فاطمه زهرا (س) خواهر نازنینت هم سلامتی کاملشونو بدست بیارن و دل همه تون بخصوص پدر مادرت یک عااالمه شاد بشه و تا عمر دارید شکر گزار خدای مهربون و شفا دهنده باشین 😍

من خواهر سما هستم ، دختر ۲۲ ساله ای که از ۲۵ تیر ۱۴۰۱ در شیراز ، گم شد. ما هنوز چشم انتظاریم😔😭
سرطان سینه، سه ساله چله جمکران گرفتم براش

ایشالا سلامتیشو دوباره بدست بیاره 

ایشالا هر چه زودتر خبر خوب شدنشو بشنوه 

الهی امین

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
2728
الهی به حق فاطمه زهرا (س) خواهر نازنینت هم سلامتی کاملشونو بدست بیارن و دل همه تون بخصوص پدر مادرت ی ...

ای خدا ای خدا بحق نفسهای شما 🤲🤲🤲

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄
ایشالا سلامتیشو دوباره بدست بیاره  ایشالا هر چه زودتر خبر خوب شدنشو بشنوه  الهی امین

ممنون عزیزم خدا به نفسهای شما شفای خواهرمو بده انشالله

متاسفم عزیزم😢😢 تو حرمم براش صلوات میفرستم.  چله جکران چیه ؟؟

ممنون عزیزم براش دعا کنه

چهل تا سه شنبه دعای توسل میرم مسجد جمکران

۱۵ امیش هستم الان تو اتو بووسم

2738
ای خدا ای خدا بحق نفسهای شما 🤲🤲🤲

خوب میشه ان شاءالله من خالم سرطان سینه داشتن تخلیه کردن کامل خوب شدن شکر خدا

عمه م هم داشتن تخلیه نکردن ولی با شیمی درمانی کامل الهی شکر خوب شد.

امیدتون به خدا باشه

چله ت هم از الان قبول حق الهی

متاسفم عزیزم😢😢 تو حرمم براش صلوات میفرستم.  چله جکران چیه ؟؟

برو اون تاپیکی که نوشتم انسانها در پوست حیوانو بخون و براش تو حرم دعا کن

خوب میشه ان شاءالله من خالم سرطان سینه داشتن تخلیه کردن کامل خوب شدن شکر خدا عمه م هم داشتن تخلیه ن ...

انشالله توکلمون بخداست عزیزم

بخدا انقد تو این مدت چیزهایی دیدیم که مقاوم شدیم

ممنون عزیزم براش دعا کنه چهل تا سه شنبه دعای توسل میرم مسجد جمکران ۱۵ امیش هستم الان تو اتو بووسم

ای داد چه قدر سخت😢

براش آیت الکرسی خوندم

الان رفتی مسحد جموران میشه به امام زمان بگی 

دلت میاد زینبو نگاش نکنی؟؟؟؟؟  خیلی ناراحتم

انشالله توکلمون بخداست عزیزم بخدا انقد تو این مدت چیزهایی دیدیم که مقاوم شدیم

فقط انرژی و امیدتون به بهبود کاملش باشه نذارید ذهنتون هیچ جای دیگه بره براش

فقط انرژی و امیدتون به بهبود کاملش باشه نذارید ذهنتون هیچ جای دیگه بره براش

انشالله عزیزم ممنون بخاطر دلداریت

سختی و مریضی نبینی عشقم😍😘

ای داد چه قدر سخت😢 براش آیت الکرسی خوندم الان رفتی مسحد جموران میشه به امام زمان بگی  دلت م ...

اره عزیزم همه دوستهای نی نی سایت را تو مسجد یادمیکنم

2706