2733
2739
عنوان

رنگ کردن موی سفید(کسی تجربه داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18979 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نام خدا

با سلام و عرض ادب

من مریم رحیمی مخترع رنگ موی تقویتی و 100% گیاهی قو با 10 سال سابقه موفق در این عرصه به همگی شما عزیزان پیشنهاد می کنم که در صورت تمایل برای یک بار رنگ موی تقویتی و 100% گیاهی قو رو استفاده بفرمایید.

منتهی چون من به ندرت فرصت می کنم که به نی نی سایت بیام ، لطفا اگر امری با بنده داشتید و یا سوالی داشتید

یا در اینستا دایرکت بدید :   

www.instagram/DRGHOO.IR

و یا تماس با من در ساعات مجاز کاری من : یعنی روز های غیر تعطیل بین ساعت 12:30 الی 4 بعد ظهرو

09182137920

ضمنا تصویر موهای سفید رنگ شده و درمان شده ی مشتریانمون هم در اینستاگرام منتشر شده

***راه دیگر : مراجعه به سایت  رنگ موی گیاهی دکتر قو ***

گروه رنگ زیتونی پوشش رنگ سفیدش خوبه..قبلا شماره ۵.و۶زیتونی میزاشتم تیره میشد .با اول که ۷گذاشتم خوب نپوشاند.ولی کم کم موهام عادت کرد.ورنگ گرفت..الانم تصمیم دارم رنگ شماره ۹زیتونی با ی نخود رنگ شماره ۲طبیعی ترکیب کنم بزارم.ک سفیدام قاطی موهم بشه ورشد ریشه مشخص نشه ورنگ طلایی بشه

رنگ شماره ۷هم پوشش میده با اکسیدان ۶ درصد.یکم n7,m7,c7

ترکیب کنید از هرمارکی ک دوست دارید.رنگ ترکیبی قشنگی میشه سفید رو هم کامل مبپوشونه..رنگهای زیر ۷ تیرست،ووقتی موی سفید رشد میکنه خطی وتابلو مشخص میشه..

2738