2733
2739
عنوان

معرفی دبستان های پسرانه اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 159102 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستان سلام من تازه با سایت آشنا شدم خوشحالم این سایت هست که کمکم کنم پسرم امسال میره پیش۲ میخام یه پیش خوب تو محدوده طالقانی و صارمیه بهم معرفی کنید برای دبستان هم تو محدوده بهترینش کدومه سادات که انگار خیلی سختگیره اشراق و دانیال هم شنیدم خوبند اگه عزیزای گل کسی اطلاعی داره کمکم کنه

سلام دوست عزیزم 

توی اون محدوده پیش دبستانی نسیم جزءخیلی قدیمی هاست که معروف هست البته طالقانی - توی کوچه اقا قلی بیک فکر کنم باشم.

از طرفی پیش دبستانی دانشمندان از طرف صارمیه می تونی برید که از یک طرف به صائب می خوره .یکی از همکاران آموزش -پرورشی خیلی زیاد تعریف می کرد.

پیش دبستانی خورشید توی نظر -خیابان خورشید خیلی تعریف می کنند

2740

دوستان یه مهد کودک خوب کسی به من می تونه معرفی کنه توی محدوده 

صارمیه -طالقانی -عباس اباد -شیخ بهایی و نظر 

هر کدوم از این مسیرها 

که محیط مهد شاد و تمیز باشه و مراقبت خوب داشته باشند .دلسوز باشند .

بشارت نور که دولتی نیست؟

من امسال پسرم میره پیش 2ولی از الان واسه اولش نگرانم کجا بنویسمش.هنوز تحقیق جدی نکردم ولی دلم میخواد دولتی خوب بنویسمش.مشاور مهدشون میگفت فکر نکنین همه غیر اتفاعیا خوبه حتی اونا که اسم در کردن.بچه یاد میگیره تو این محیط درس بخونه و تا آخر باید بره غیر انتفاعی.که اگه بره بعد دانشکاه مشکل پیدا میکنه.

سلام دوستان

می خواستم پسرمو دبستان غیرانتفاعی ثبت نام کنم. دبستان علم آوران رو بهم معرفی کردن. می گن خیلی مدرسه خوبیه,تمام الکترونیکه و کادر با سابقه ای داره و معلم هاشون هم همه با تجربن. خودم هم که حضوری رفتم از برخوردشون خیلی خوشم اومد.حتی از اولیای پارسال هم تحقیق کردم.کسی در مورد این مدرسه اطلاعات بیشتری داره کمکم کنه؟ممنون میشم.

گول ابالفضل ها رو نخورید که ما خوردیم و الان هم موندیم چه خاکی تو سرمون بکنیم سه هفته از مهر گذشته هنو بچمون معلم درست و حسابی نداره. این پیره زن سکته میکنه میره میرن یه پیر زن دیگه میارن. 

سلام دوستان عزيزپيش دبستاني كه استعدادسبزروبهتون معرفي ميكنم معركه اس من هم دخترم اونجابوده هم پسرم نسبت به پولي كه ميگيرن٢برابركارميكنن،دبستان هم هنوزخودم جاي روپيدانكردم اماسادات وابوالفضل اصلااااخوب نيست همه ناراضي ان به بچه استرس الكي ميدن دخترانه هم خزاي افتضاح بچه روببريداونجابعدش بايدببريدش مشاوره انقدركه استرس ميدن به بچه دخترمن ٢سال نويدميره كه راضي نيستم وبين كوثروسجادوفرهنگيان اگركسي اطلاعي داره راهنماي كنه ببينيم كدوم بهتره باتشكر☺️