2733
2734

بچها مادرشوهرم همیشه فرق میذاره بین من  و جاریم میگه اون عروس بزرگ هستش..چرا تو داشته باشی اون نداشته باشه..درصورتی که داشت ولی خودش فروختنشون...حتی سرویس عروسیش رو...حتی باهاش دعوا کرد چرا فروختی...

اما اون دروغ تحویل داد...که مادرشوهرم متوجه شد..از ی قسمتی چش مادرشوهرم شورهه خیلی بیش ازحد.....جاریمم  ادم حسودیه حتی دایی شوهرمم گفت خیلی حسودهه..مراقبش باش..بخدا نمیدونم دستم کنم یا نه 

😐وا تو بنداز به اون چه

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا تو داشته باشی اون نداشته باشه؟؟😐😐

چه ربطی به هم دارین؟؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728
2738
اخه یباز دستم کردم خواهرشوهرم گفت وای جقدر طلا داری

بزارن بسوزن هر روز اسفند دود کن 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2706