2737
2734
عنوان

بهترین سن برای بارداری

398 بازدید | 36 پست

بنظرتون‌ بهترین سن برای بارداری چقدره ، ؟ من ۱۹ سالمه ، خیلی دوس دارم‌مادر بشم ، اما بقیه مخالفن ، مخصوصا مادرم ، میشه راهنماییم کنید ؟ 😫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

با چشم باز و آگاهی از 19-20 به بعد خوبه 

فقط فکر نکن بچه عروسکه 

کمی راجع به تغییرات جسمی روحی در بارداری  و  بعدش مطالعه کن 

راجع به محدودیت های جنسی  و رابطه آگاه باش . بخصوص اوایل ازدواج ممکنه باعث چالش بشه ... 

من ۱۹ سالمه دخترم دوسالشه

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

سنت کمه عزیزم،بچه داری دردسر داره باید پخته تر باشی،من ک نوزده سالم بود فقط ب درس فکر میکردم،شما هم اول درس بخون ک فردا کمک بچه هات باشی

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
نزدیک یه ساله 

به نظرم خیلیییی زوده

من خودم 30 سالگی مادر شدم

البته  من بارداری نداشتم ولی اگرم قرار به بارداری بود حداقل تا 25 سالگی صبر میکردم

ولی بازم این خیلی شخصیه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

من28 ساله هستم و باردارم ، مادر منم مخالف بود زود بچه دار بشیم به همه ی دخترای فامیل هم میگه که اگه زود ازدواج کردید زود بچه دار نشید حداقل 4 سال صبر کنید یه کم آماده تر بشید ، به هرحال از همه جهت سخته ، هم شرایط بدن هم شرایط مالی هم شرایط تربیتی و . . .