2737
2734
عنوان

از دست شوهر بی عقلم زله شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 47 پست
نذر بزرگ بکن به حق پنج تن ال عبا قوم شوهرت ریشه کن‌بشن تا اخر عمر همینه یا باید مادرشوهر جونت دار فا ...

تا میام اعتراض کنم منو میگیره به باد کتک 

رفته بودم مشاوره افسردگی بعد از زایمان گرفته بودم بهش گفته بودم به کسی نگه ولی مادرش که سهله از دختر خواهرشوهرم شنیدم که افسرده شدی اومدم تو خونه کلی دعوا کردیم بعد فرداش مامانش زنگ زد با مرد جماعت زیاد دعوا کنی میره معتاد میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شوهرم بچه ننس یه جورایی مث شوهر شما 

حتما میره چیز میز های خصوصی هگ میگه مثلا بگه ننه جان زنم امشب شورت صورتی تنش بود اونم بگه نه ننه بگو سیاه تنش کنه شبا زیاد تو چشم نباشه🤣

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴

هیچی بدتر از یه شوهر بچه ننه نیست

معمولا درمانیم ندارن،شاید کمتر بشه شدتش ولی خوب نمیشن تاوقتی که یکی شون بمیره 

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2731
2738
تا میام اعتراض کنم منو میگیره به باد کتک  رفته بودم مشاوره افسردگی بعد از زایمان گرفته بودم به ...

گ.و.ه میخوره به دست بلند میکنه باهاش حرف نزن آدم حسابش نکن مردیتکه البته چکار کنه خواهر جان تو طویله بزر گ شده بایه مشت ادم بی فرهنگ که از زمان هخامنشی موندن 

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
خیلی وحشیه 😣😥

پس بزن به در بیخیالی هرچیم میگه تا حد اپکان گوش کن نشدم الکی بگو باشه بعد کار خودتو بکن.چاره ای نیس

خانم علی آقا هستم....                                         تمام دنیارا گشته ام...کنار تو اما...دنیای دیگریست...

شوهرمن که بسسسسسسیارزیادبچه ننه اس اصلاداغوناهمه عالم فهمیدن هیچ رازی توزندگیم نیس که ننه اش خبردارنشده باشه کلادیگه شده مشاورمون شوهرم هیچ وقت بامن توهیچ زمینه ای مشورت نمیکنه همه بامامانش اخرکه تصمیمشوگرفته میخواداجراکنه میادبه من میگه مثلامهمون میخوام دعوت کنم مادرشوهرم برام تصمیم میگیره خیلی وقتازدم توبرجکشون دخالت نکنن ولی متاسفانه تاشوهرپشتت نباشه فایده نداره😕😕😕

باهم مهربان باشیم شایدفردانباشیم....😍😍😍
شوهرمن که بسسسسسسیارزیادبچه ننه اس اصلاداغوناهمه عالم فهمیدن هیچ رازی توزندگیم نیس که ننه اش خبردارن ...

وای خدا به دادت برسه من که پیر شدم  از دستش کاش میشد ننه شو بکشم خلاص بشم

من توعقدبودم هفته ای یه بارمیرفتم مامانش میومدکنارمون میخوابیدشوهرم میگفت واستااونم خداخواسته ۲باراومدبارسوم قهرکردم حسابی گفتم برو وردل ننه ات بخواب دنبال منم نیایکم ادم شد😐😐

باهم مهربان باشیم شایدفردانباشیم....😍😍😍
2706