2703
2553
عنوان

از دست شوهر بی عقلم زله شدم

564 بازدید | 47 پست

خیلی خیلی بچه ننه است کوچکترین حرفی تو خونه داشته باشیم فرداش زود میره میزاره کف دست ننه اش 

دگ نمیدونم چیکار کنم من با خواهرشوهرم قهرم مامانش تو گوشش میخونه که اون دلش میخواد با زنت آشتی کنه ولی زن تو نمیخواد باید زنتو بفرستی خونه اون معذرتخواهی کنه بهش میگم اگه راست میگه دلش آشتی میخواد خب بیاد اینجا منم باهاش آشتی کنم ولی میگه تو باید بری 

یعنی تو این چند سال هر حرفی رو گفتم بعدا از مادرش شنیدم همه حرفامونو حتی جاریمم میدونه 

تو خونه میگه من قاطی نمیشم خودتون میدونید ولی بعدا از مامانش میشنوم مامانش یه جوری غیر مستقیم همه رو میگه

من اگه از دستش کتکم بخورم به مامانم نمیگم ولی از مادرشوهرم میشنوم که اگه این کارو بکنی دعوا نمیشه واقعا دگ کم آوردم 

یه بار دعوا کرده بودیم رفت بیرون یه ساعت بعدش مامانش زنگ زد کلی حرف بارم کرد در حالی که قبلش مامان خودم زنگ زده بود من یه جوری باهاش حرف زدم که اون چیزی نفهمید از دعوامون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد چند سال هنوز نفهمیده؟ هنوز ضرری از این کاراش ندیده؟

یعنی مثلا پررو پررو میره به مامانش میگه زنمو زدم؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2456

به نظرم پستش کن واسه ننش بگو هر موقع بزرگ شد میام میبرمش

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

زنگ بزن مادرشوهرت بگو هرکی دلش اشتی میخواد پاشه بیاد ببینه من اشتی میکنم یا نه

دیگم شوهرمو قاطی این خاله زنک بازیا نکنید

پررو باش مثل خوشون

اینجاکم‌کم همه چیزدرمرگ فرو میرود شایدمن به دروغ برای زندگی میجنگم🖤
2714
یه بار دعوا کرده بودیم رفت بیرون یه ساعت بعدش مامانش زنگ زد کلی حرف بارم کرد در حالی که قبلش مامان خ ...

یک بار خیلی مستقیم و جدی بگو بهش که زندگی زناشویی خصوصیه حای مادر آدمم نباید بفهمه آگه یکبار دیگر بری رازهایی زندگی زناشوییمون و خصوصیمونه جار بزنی من میدونم با تو چکار کنم کمی هم سرسنگین باش

خیلی بده  اینجوری. باهاش صحبت کن بگو درست نیست مسائل زندگیمونو جلو بقیه بازگو میکنی 

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼
بعد چند سال هنوز نفهمیده؟ هنوز ضرری از این کاراش ندیده؟ یعنی مثلا پررو پررو میره به مامانش میگه زنم ...

ضرر که چراهر دعوایی بکنیم بار دومش هم به خاطر سخن چینیش دعوا داریم ولی درست نمیشه

نذر بزرگ بکن به حق پنج تن ال عبا قوم شوهرت ریشه کن‌بشن تا اخر عمر همینه یا باید مادرشوهر جونت دار فانی رو ودا بگه یا شوهرت بیاد سر عقل که اونم سخته شوهر بی سیاست همینه بگو برو از اون یکی داداشات یاد بگیر پدرسوخته

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
اگه به خاطر دخترم نبود طلاق میگرفتم ازش الان عین ابر بهار اشکام داره میریزه😭

یه چند وقتی هیچــــــــــی باهاش درد ودل نکن حرفاتم بهش اره ونه ونمیدونم باشه بعدم که اعتراض کرد بهش بگو بگم که بری گزارش بده.تو خونه هم گزارشگر صداش بزن کم کم بخود میاد البته اگه دست بزن نداره و وحشی نیست

خانم علی آقا هستم....                                         تمام دنیارا گشته ام...کنار تو اما...دنیای دیگریست...
2706