2733
2739
عنوان

کیا بچه هاشون مخصوصا پسراشون از هیچی نمی ترسن

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 97 پست
شوخی نگیر عزیزم نمیخوام بترسونمت اما در این سن احتمال سو استفاده از بچه برای افراد مریض هست ، بزرگتر ...

اره از همین میترسم 

چون ترسی نداره گیر آدم بد بیفته 

خب راه حل چیه 

منکه میدونم این مشکل و داره 

چه کار باید بکنم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
بله اینجوری ترسو وتو سری خور بار میاد.پسر خالم١١ سالشه از مگس میترسه😐باید ببریش مشاوره

با اینکه این حالت رو داره ولی دیدم که مغروره و از حقش هم دفاع میکنه موقع بازی دیدم رفتارش رو با بچه ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا انقدر شجاع بودی بعدها تو آینده برات مشکلی پیش نیومد

یه دوسه باری جونم در خطر بود خب همیشه خدا مامانم باید از دور منو میپایید ولی خب حالا دیگه نه

خانم علی آقا هستم....                                         تمام دنیارا گشته ام...کنار تو اما...دنیای دیگریست...

چون سوم خوب و بد رو تشخیص میده 

شما براش توضیح بده بگو خوبه که از سگ نمیترسی اما اون سگ حییونه و تشخیص نمیده نباید تو رو گاز بگیره پس باید احتیاط کنیم و وقتی دیدیمش ازش دوری کنیم 

این شجاعت زیادی خدایی نکرده کار دستش میده ممکن بهش مواد تعارف بشه و بگه من مصرف کنم چیزیم نمیشه و من قوی تر از این چیزام ک معتاد شم با ی مشاور پیش برو تا درکش از ترس بهتر شه

2728
با اینکه این حالت رو داره ولی دیدم که مغروره و از حقش هم دفاع میکنه موقع بازی دیدم رفتارش رو با بچه ...

خب پس خوبه مشکلی نیس

خانم علی آقا هستم....                                         تمام دنیارا گشته ام...کنار تو اما...دنیای دیگریست...
دوستان حالا من نگران پسرم شدم😪😪خیلی ترسو خییییلی، چه کنم؟ مثلا یه کاری بکنه یه کار اشتباه باباش یک ...

فکر کنم خیلی همسرتون  ترسوندنتش  نه 

ولی باورت نمیشه ارزومه  مثل پسر شما ترسو باشه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
اعتماد به نفسشو بالا ببر اشتباه کرد دعواش نکن بذار اشتباه کنه بعدش بگو حالا که اینجوری به نظرت چطور ...

آره متاسفانه،، چون بچه اول بود و بی تجربه بودم خیلی براش سخت گرفتم از خیلی کوچیکی 

دوستان حالا من نگران پسرم شدم😪😪خیلی ترسو خییییلی، چه کنم؟ مثلا یه کاری بکنه یه کار اشتباه باباش یک ...

چند سالشه ؟ تو غالب قصه و نقش بازی کردن پدر و مادر میتونید بهش یاد بدید که نترس و اعتماد به نفسش باید بره بالا تا درست شه

2740
چون سوم خوب و بد رو تشخیص میده  شما براش توضیح بده بگو خوبه که از سگ نمیترسی اما اون سگ حییونه ...

شاید باور نکنید هر شب با استرس می خوابم 

می ترسم بلایی سرش بیاد 

با اینکه هم خودم هم همسرم یکسره حواسمون  بهش هست

آره متاسفانه،، چون بچه اول بود و بی تجربه بودم خیلی براش سخت گرفتم از خیلی کوچیکی 

منم بچه اولمه  ولی نمی دونم این چرا این جوری دراومد

بچه برادر منم همینه مسابقه بسکتبال داشته سمت تهران پارس تا حالا هم با اتوبوس جایی نرفته بوده همینجوری سوار اتوبوسا شده بوده موبایلم نداشته ساعت ۸ صبح رفته تا نه شب 

نشنیدم چی فرمودین؟
بچه برادر منم همینه مسابقه بسکتبال داشته سمت تهران پارس تا حالا هم با اتوبوس جایی نرفته بوده همینجور ...

اینم ولش کنم سوار اتوبوس هم میشه

اره از همین میترسم  چون ترسی نداره گیر آدم بد بیفته  خب راه حل چیه  منکه میدونم ای ...

راه حل فقط پیش مشاوره عزیزم چون با بچه ی شما باید رو در رو صحبت کنه ببینه محرک ها و انگیزه هاش چیه و با روش های درست کمکتون کنه 

شما هم از تاپیک زدن به جز اطلاعات پراکنده و اشتباه به چیزی نمیرسی حتما اگه بری مشاور خیلی زودتر به نتیجه میرسی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
فکر کنم خیلی همسرتون  ترسوندنتش  نه  ولی باورت نمیشه ارزومه  مثل پسر شما ترسو ب ...

هیچوقت این آرزو رو نکن یکم بیش فعالی تو وجودش هست 

بیش فعالی فقط نا آرومی و شیطنت زیاد نیست 

همینکه از چیزی که حتی ما بزرگترا ممکن بترسیم ولی اون نمیترسه هم ممکنه ی ریشه از بیش فعالی باشه 

چند جلسه باید مشاوره بگیره

فکر کنم خیلی همسرتون  ترسوندنتش  نه  ولی باورت نمیشه ارزومه  مثل پسر شما ترسو ب ...

کلا طفلک رو ترسوندیم اما بی دست و پا هم نیست ها از این بچه ها که موقعی که مشکل پیش میاد مثلا تو مدرسه و جمع دوستان بزنه زیر گریه،قشنگ مساله رو حل میکنه و جمع میکنه ،تو کلاس اهل رقابته خودش رو نشون میده خوب مثلا دو روز پیش نوبت کلاس اینا بوده که سر صف برنامه اجرا کنن گفت مامان داوطلب خواستن برای خواندن نیایش کسی نشد داوطلب اما این جلو رفته بود و قبول کرده بود و فرداش اجرا کرده بود،کلا ما نباشیم بی دست و پا نیست اما ترس رو از من و پدرش داره ،از جامعه و بیرون یه خورده ترس داره مثلا  بیرون باشیم تا یه حدی دور میشه از ما خیلی نه

2706