2737
2739
عنوان

کیا بچه هاشون مخصوصا پسراشون از هیچی نمی ترسن

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 97 پست
روانپزشک میبری یا روانشناس؟؟ 

روان شناس 

رو ان پزشک مخصوص بچه های بیش فعاله 

این مدل بچه ها رو باید با رفتار درمانی درست کرد

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من واقعا رنج میبرم از نترس بودنش  شما تو شرایط من نیستی درک نمی کنی  کلا من خیلی ا ...

الان هم با بازی درمانی میتونی کمکش کنی 

آفرین ب تو مامان نمونه واقعا درمان اضطراب جدایی خیلی سخت مرحبا ب شما که خوب از پسش براومدی مطمین باش اینو هم حل میکنی 

الان هم با بازی درمانی میتونی کمکش کنی  آفرین ب تو مامان نمونه واقعا درمان اضطراب جدایی خیلی س ...

اره می دونم ولی صبر گذشته رو ندارم 

بازی درمانی حدودا  یه سال و نیم بردم 

قرار بود رفتارهای دیگه اش هم درست کنیم 

واقعا کم آوردم آخه جدا از بحث هزینه رفت ک آمد برام سخت بود 

نمی دونم الان می تونم دوباره ببرم یا نه 

واقعا توان گذشته رو ندارم 

فکر کنم مشاور برم راحت ترم 

بازی درمانی زمان زیادی و می طلبه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2731
اره می دونم ولی صبر گذشته رو ندارم  بازی درمانی حدودا  یه سال و نیم بردم  قرار بود ...

ولی عمیقا مشکل رو حل میکنه بازی درمانی 

میتونید از روانشناس کمک بگیرید بازی هارو خودتون توی خونه انجام بدید 

ولی عمیقا مشکل رو حل میکنه بازی درمانی  میتونید از روانشناس کمک بگیرید بازی هارو خودتون توی خو ...

حتما ان‌شاالله انجام میدم حس می کنم واقعا لازمه 

ممنون از لطف ک راهنمای تون دوست عزیز 💕

2738