2737
2734
عنوان

مامانایی که دوتا بچه سنی نزدیک هم دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 19 پست
الان بچه اول شما چه جوریه؟خیلی اذیت میکنه؟

ببین عزیزم اذیت میشی من حتی روز اول دخترم جیغ میزد که چرا شیر میدی یا بغل میکنی اما الان بعد 6ماه داداشش رو نگه میداره و من کارارو میکنم باید خیلی بهش اهمیت بدی دوتا چیز دیگم یادم رفت اینکه حتما کوچیکه اومد خونه یه اسباب بازی که بزرگه دوست داره بخرین بگین اینو خواهرت آورده و ازون به بعد هراز گاهی اسباب بازی کوچیک که هزینه نشه مثل پازل دفتر هی بخرین بگین مثلا امروز که خندبدی یا اینجور اینو داداش خرید کاملا باور میکنه

دوما کارای کوچیکه رو به بزرگه بدین مثلا بگو مامان میری برای آبجیت پوشک بیاری عوضش کنم و...

هرگز هرگز بزرگه رو بخاطر کوچیکه دعوا نکنین چون ممکنه بیاد دست کوچیکه رو بگیره و... اگه دعوا کنین لج میکنه بدتر میشه

فدات بشم نوزده ماهشه نمیدونم چرامیترسم .الان دوستدارم ها سی چهارسالمه میگم میارم ولی شوهرم انکارنمیخ ...

خوبه که خب زودتر بیار بارداری هرچی سنت بره بالاتذ سخت تر میشه برات

ولیدسختیای خودشم داره دیگه دو تاشون کوچیکن ترسم داره بالاخره

ولی خب اگه نمیخوای تک فرزند باشی حتما دس به کار شو چون با هم  بزرگ میشن درسته سخته ولی براشون خیلی خوبه همبازی هم میشن از تنهایی در میان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم اذیت میشی من حتی روز اول دخترم جیغ میزد که چرا شیر میدی یا بغل میکنی اما الان بعد 6ماه دا ...

وااای استرس میگیرم امیدوارم از پسش بربیام

ممنونم ازت که اینقد کمکم  کردی خدا بچه هاتو حفظ کنه💗💗💗

2731