2726

سلام مامانا

من دختر دومم تو راهه و وقتی دینا بیاد دختر اولم 2سالو 8 ماهش میشه

بنظرتون چیکار کنم چه جوری رفتار کنم که یه موقع بچه هام بهم حسادت نکنن یا کمبودی حس نکنن ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پسرم دوسالشه تا تو راهیمم بیاد ۲سالو ده ماهشه  منم موندم خیلی استرس دارم    

مثل من.. دومی به دنیا بیاد پسرم میشه 2سال و 10ماه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728

برای من تفوتشون همینقدره کوچیکه اذیت نمیشه اما بزرگه خیلی اولا اینجا باباش باید همکاری کنه یعنی وقتی از سرکار اومد تو باهاش کاری نداشته باشی بزاری دوساعت با دخترت بازی کنه

دوما ساعتایی که کوچیکه خوابه با بزرگه بازی کنی نه اینکه کار خونا بکنی

سوما به کوچیکه شیر میدی تمام مدت با بزرگه حرف بزن اثلا به کوچیکه توجه نکن کم کم که بودنش برای بزرگه طبیعی شد به اونم توجه کن

با کوچیکه راجع به خواهرش حرف بزن اینکه چقدر دخترت رو دوست داری و...

روزی چندبار به بزرگه بگو به چشمام نگاه کن بعد تو چشماش نگاه کن بگو دوسش داری و خیلی خوشحالی که داریش

برای من تفوتشون همینقدره کوچیکه اذیت نمیشه اما بزرگه خیلی اولا اینجا باباش باید همکاری کنه یعنی وقتی ...

خب بعد این باعث نمیشه کوچیکه دچار کمبود محبت شه

اخه ما اینو راجب خواهذزاده هام تجربه کردیم

واییییی خدا منم یکی دیگه میخوام گفتم ازامشب شروع کنم ولی نذاشتم واردبشه ترسیدم نمیدونم چرا خدابرات نگه داره

نرگس السادات سابقم گوشیم هنگ کرده برگشت به کارخانه کردم کاربریم ترکیدگی نگین کاربرجدید
سلامت باشی ایشالا هرچی به صلاحته پیش بیاد برات اولیت چن سالشه؟

فدات بشم نوزده ماهشه نمیدونم چرامیترسم .الان دوستدارم ها سی چهارسالمه میگم میارم ولی شوهرم انکارنمیخوادنکه نخوادبهش میگم میگه نمیخوادبابا دلسردم میکنه

نرگس السادات سابقم گوشیم هنگ کرده برگشت به کارخانه کردم کاربریم ترکیدگی نگین کاربرجدید
2706