2733
2734

من هفته ی ۶ لک دیدم و شیاف رو شروع کردم ...تا الان هم درد دمبالچه و گاهی زیر شکم دارم ....الان ۱۳ هفته هستم و هنوز شیاف استفاده میکنم هر شبی یدونه ...

تا کی میشه از این شیاف استفاده کرد؟ ضرری داره؟

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

من تا۶ماهگی هماتوم داشتم.یه جایی خونده بودم باعث ۲جنسی میشه راستودروغشونمیدونم ضررداشت که تجویزنمیکردن اینم درنظربگیرکه هردارویی به موازات فوایدش مضرراتی هم داره اینم بگم من درکنارش آمپولشم میزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا۶ماهگی هماتوم داشتم.یه جایی خونده بودم باعث ۲جنسی میشه راستودروغشونمیدونم ضررداشت که تجویزنمیکر ...

عزیزم یعنی از اول هماتومت بود تا ۶ ماهگی؟؟؟ چطوری رفع نشد؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2731

تا هفته ۱۶ شیافه بعدش آمپول میدن، پروژسترون شیاف اونقدر زیاد نیست که ضرر برسونه مال آمپول زیاده که برای بچه پسر ضرر داره برا همین اوایل آمپول نمیدن تا هفته ۱۶ دیگه جنسیت تشکیل شده و اعضا تناسلی و مسائل مربوط به اون

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
من تا۶ماهگی هماتوم داشتم.یه جایی خونده بودم باعث ۲جنسی میشه راستودروغشونمیدونم ضررداشت که تجویزنمیکر ...

من امرور پیش دکترم بودم یادم رفت بپرسم که شیاف رو قطع کنم یا نه باید فردا زنگ‌بزنم ...راستش من برای محکم کاری میزارم چون طول سرویکسم یکم کمه

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
عزیزم یعنی از اول هماتومت بود تا ۶ ماهگی؟؟؟ چطوری رفع نشد؟

نه اوایل حاملگیم حدودیکماه بدون علت داره بود فک کنم بخاطر جلوگیری ازسقط بعد اونم ۴ماهگیم رفتم مسافرت قسمتی ازجفتم جداشد افتادم به خونریزی شدیدواستراحت مطلق شدم تا۶ماهگی همش شیاف وآمپولشومیزدم

2738
تا هفته ۱۶ شیافه بعدش آمپول میدن، پروژسترون شیاف اونقدر زیاد نیست که ضرر برسونه مال آمپول زیاده که ب ...

چه جالب 

من ۱۴ هفته هستم تاالان که استفاده کردم 

نه اوایل حاملگیم حدودیکماه بدون علت داره بود فک کنم بخاطر جلوگیری ازسقط بعد اونم ۴ماهگیم رفتم مسافرت ...

منم ۶ هفتگی هماتوم داشتم بیست روز استراحت مطلق کردم و شیاف رفع شد حالا هی میترسم دوباره هماتوم نگیرم

من امرور پیش دکترم بودم یادم رفت بپرسم که شیاف رو قطع کنم یا نه باید فردا زنگ‌بزنم ...راستش من برای ...

نگران نباش ضررنداره

تا هفته ۱۶ شیافه بعدش آمپول میدن، پروژسترون شیاف اونقدر زیاد نیست که ضرر برسونه مال آمپول زیاده که ب ...

نه ربطی نداره اکثراونایی که اوایل بارداریشون لکه ....داشته باشن براشون هفته ای ی دونه امپول تجویز میکنن باشیاف واستراحت مطلق

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
شما ان تی رفتی؟ جنسیت رو گفت؟

ان تی رفتم عزیزم اما نینی پاهاشو بسته بود جنسیت رو نگفت بهم 

۱۶ هفته یه سونو دیگه میرم حتما میگه

چه جالب  من ۱۴ هفته هستم تاالان که استفاده کردم

شیاف تا آخر ضرر نداره آمپول بایستی بعد ۱۶ هفته تجویز بشه چون معمولا تا هفته ۱۶ جنسیت ۱۰۰ درصدی معلوم نمیشه اگه جنین پسر باشه باعث دوجنسیتی میشه 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2706