2733
2739
عنوان

بچه ها چيكار كنم؟

98 بازدید | 6 پست

سلام عشقا اين ماه رفتم تحت نظر يه دكتر جديد براي اي وي اف كه گفتش نميذارم اي وي اف كني و دوماه فقط بهم فرصت بده اگر نشد اي وي اف. برام قرص و امپول نوشت قرص فمارا و ٨ تا امپول امروز رفتم سونو تخمدانم داشت ميتركيد از فوليكول اما باز ٦ تا ديگه امپول نوشت😢😢😢😢😢اخه چرااااا كلي زير شكمم سنگينه يه حالتي شدم نميدونم چيكار كنم خسته شدم خدايا چرا نگام نميكني چقدر زجر و درد اخه😭😭😭😭😭

خداياشكرت....❤️ 

یه خانوم الان تایپیک زد که از بچش متنفره 

گفته با هزار جور نذر و نیاز خدا بهش داده 

ولی حالا دوسش نداره 

خواهشا اگه قراره هر کاری کنی و بعد که اومد بگی چرا اینث دارم به فکرش نباش 

البته ببخشیدا من اینجا دارم اینو میگم 

فقط خواستم گفته باشم که از هر چی که داریم و نداریم لذت ببریم ولی ناشکری نکنید

خدايا آن ده ,كه آن به

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه خانوم الان تایپیک زد که از بچش متنفره  گفته با هزار جور نذر و نیاز خدا بهش داده  ولی ...

عزيزدلم تموم عمرو جوونيم داره تو مطب دكترا ميگذره تمام اميد زندگيم بغل كردن بچمه تمام راهاي ممكنو دارم ميرم به عشقش مگه ميشه نخوامش از عمق وجودم ميخوام كه همه چيرو به جونم خريدم😔😔😔😔

خداياشكرت....❤️ 
من یه سقط داشتم یه خارج رحمی که لولم هم از دست دادم بعد کارم رسید به آی وی اف با آی وی اف بعد 12 سا ...

خدا برات حفظ كنه عزيزم. 

ما تصميمونو گرفته بوديم بريم اي وي اف اما هم دكتر خودم هم دكتر همسرم مارو منصرف كردن. بخدا ديگه خسته شدم بدنم كم اورده هم روحي هم جسمي امروزم اينجوري شد به كل بهم ريختم😔

خداياشكرت....❤️