2733
2739

توروخدا کمک کنید

دخترم داره جلوی چشمم زجر میکشه

میخوام ببرمش دکتر اما اکثر جاها خوندم و شنیدم که واسه این مشکل خیییییلی دارو ها و روی نوزاد امتحان میکنن تا نتیجه بگیرن از یکیش ..

بیچاره بچه خیلی ساکت و آرومی هستش اما این بالاآوردن شیر و ترش کردن و... خیلی اذیتش میکنه..

اگه بچه هاتونو بخاطر رفلاکس دکتر برید توصیه هاتونو بهم بکنید.

رفلاکس خوب میشه ؟ چند ماهگی واسه شما خوب شد؟ 

بچه ی من این علائم رو داره:

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

بالا آوردن شیر بصورت جهشی چندین بار تا بحال

چند شبه که دمای بدن و صورت خوبه و گرمه،ولی دست و پاهاش یخه

آروغ نزدن گاهی اوقات و بالا آوردن شیر همیشه خدا بعد از شیردهی و اگر بالا آوردنش خیلی کم هم باشه حداقل از گوشه لب سرازیر میشه شیر

موقعی که شبا بیداره و در حال گریه خودش رو به عقب

میکشه از جلوی سینه و اذیته

سکسکه مکرر و طولانی بعد از شیردهی

بی قراری شبانه و گریه زیاد گاهی اوقات

زانو ها همیشه به سمت سینه جمع میشن

مثل آدم بزرگا انگار آب توی گلوش میپره و حالت خفگی لحظه ای و قرمز شدن بهش دست میده و سرفه میکنه

موقع شیر خوردن سرش خیس عرق میشه

ناله های ریز توی خواب داره خواب

احساس میکنم اکثر این علایم بعد از خوردن ماست و گوشت قرمز توی غذا توسط من بیشتر شد

این علائم به طور کلی از ۱۹ الی ۲۰ روزگی به طور واضح شروع شده واسش.اما بالا اوردن شیر از روز ۱۰ هم بود

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

حالات طبیعیه عزیزم  دست و پای نوزاد همیشه سرده 😊

پسر منم اینطوری بود فقط بعد شیر آروغشو بگیر  ببری دکتر شربت رانتیدین میدن  ..اون پاهاشو جمع میکنه  ینی دلپیچه داره  احتمالن کولیک داره  ...چند وقتشه؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بايد تحمل كني خودش به مرور خوب ميشه اگر شير خودت و ميخوره شما بايد غذهاييكه ميخوري و مراعات كني تا باعث تشديد رفلاكسش نشه تا ميتوني دارو حتي خارجي هم نده منم بچه دوممم اينطوري بود يه سالگيش اوكي شد خدارو شكر 

2728

این تاپیک کمکت میکنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/120964/همه-چیز-در-مورد-رفلاکس-معده-در-نوزادانجواب-همه-سوالات

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه رو ببر دکتر تا دارو تجویز کنه اگه بدونی چه زجری میکشه ...اگه دکتر داروهای مختلف میده برای اینه که یه داروی خاص فقط تا 1 الی دوماه به بدن بچه سازگاره بعدش برن بچه مقاوم میشه ...خواهشا سهل انگاری نکن ...پسرمنم رفلاکس پنهان داشت تا 16 ماهگی بعدش خوب شد

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

با توصیفاتی که کردی واضحه که رفلاکس داره و اذیت میشه.  شما خودت تحمل داری یه شب در حالی که ترش کردی بخواابی یا زمین و زمان رو بهم میریزی برای یه رانیتیدین یا آلومینیوم ام جی؟؟!!!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ب پروتئین گاو حساسیت داره پس اصلا لبنیات و گوشت و هر چیزی ک ب گاو ربط داره نخور حواست ب تغذیت باشه چیزای نفاخ نخور ادویه نخور بعد شیر دهی یک ربع بچرو بخوابون رو دستت اروم پشتشو ماشاژ بده جوری دستت و بگیر بچه رو دستت ولو بشه ولی حالت ایستاده تقریبا دستتو نگه دار 

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2738

من خواهر زاده ام داشت. انقد دکتر بردیم، اصلا داروها اثر نکرد. البته شدتش در اون حد شیر بالا آوردن نبود. ولی همیشه دل پیچه بود، خودش جمع میکرد، خواب درست نداشت. آخر سر یه دکتر گفت تا دو سالگی  رفلاکس نوزادا همینه. واقعا هم از وقتی وارد سه سالگی شد، خود به خود خوب شد.

فقط شما حتما رو سطح شیب دار بخوابون، زیاد شیر نده، کم شیر بده ولی با دفعات زیادتر. خودتم حتما رژیم رو رعایت کن. بیچاره خواهر من دور خیلی از غذاها رو خط کشیده بود

خیلی 
حالات طبیعیه عزیزم  دست و پای نوزاد همیشه سرده 😊 پسر منم اینطوری بود فقط بعد شیر آروغشو بگیر ...

یک ماهش نشده..چند روز دیگه میشه..

حتی با آورغ هم شیر میزنه بیرون از دهنش

نه گلم پاهاشو بعضی وقتا جمع میکنه..و کلا از روز اول پاهاش این شکلی مونده و صاف نمیشه زیاد..کاش گوش میدادم به بقیه و حداقل به جای قنداق پاهاشو آروم میبستم

پسرمنم رفلاکس داره بردم دکتر رانتیدین داد کنترل شد دیگه کم بالا میاره

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

همش طبیعی دقیقا دخترمنم همین بود به خودش می‌پیچید وقرمز میشد ناجور فقط دای کولیک ورانیتیدین ایرانی دادم خوب شد تاشیش ماه دارن ولی بادا رو کنترل میشه آروغ وبگیر وبه پهلو بخوابون که خودش بزنه کم کم روپشتش دست بکش مالش بده آروم میشه نگران نباش 

یک ماهش نشده..چند روز دیگه میشه.. حتی با آورغ هم شیر میزنه بیرون از دهنش نه گلم پاهاشو بعضی وقتا ...

کولیک دارهدخترمنم داشت گریپ میکسچر وکولیف دادم هرهشت ساعت تااروم شد..یعنی وحشتناک گریه میکردشبا

❤❤❤اللهم صل علی محمدوال محمد
من خواهر زاده ام داشت. انقد دکتر بردیم، اصلا داروها اثر نکرد. البته شدتش در اون حد شیر بالا آوردن نب ...

مثلا چه غذاهایی؟

2706