2737
2734
عنوان

مادرشوهر دروغگو

315 بازدید | 23 پست

امشب اومدن خونمون حرف از پول ودانشگاه افتاد شوهرم دانشگاه سراسری درس خوند ده سال پیش لیسانس گرفت

گفت ما واس x شصت میلیون خرج کردیم لباسهایی که میپوشید می‌رفت دانشگاه همه مارک بودن همه بهش زنگ میزدن بیا با ما ازدواج کن در حالی شوهرم از بچگی خودش کار میکرد و خرج خودشو در میآورد 

یعنی دروغگوترین مادرشوهر دنیا رو دارم اه عصبی شدم 

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

بابا ولش کن بذار بگه اعصابت رو نگه دار واسه دیکته بچه ات فردا رفت مدرسه رومخی هست ها     

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=107531122]به حرفاش اهميت نده فقط سرتو تكون بده بگو چه جالب!!!![/QUOT

مرسی عزیزم بنظرتون به شوهرم بگم؟

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

ینی انقدر ارزش دارن ک بخاطرشون اعصابتو بهم ریختی؟؟

ولشون کن بابا حالا هرچی گفتن،،کلا واسه خانواده ی شوهر باید یه گوشت در باشه واون یکی دروازه،اهمیت نده بهشون.

💖💖💖لطفـا بـراے آرامـش دل وزنـدگیہ 💕 مــادرم💕صلـوات بفرستین💖💖💖
2738
بابا ولش کن بذار بگه اعصابت رو نگه دار واسه دیکته بچه ات فردا رفت مدرسه رومخی هست ها     ...

مرسی ممنون خیلی خوب گفتی

[QUOTE=107531122]به حرفاش اهميت نده فقط سرتو تكون بده بگو چه جالب!!!![/QUOT مرسی عزیزم بنظرتون به ش ...

اره چرا نگی یه جوری خاص هم عنوانش نکن سرسری بگو

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
ینی انقدر ارزش دارن ک بخاطرشون اعصابتو بهم ریختی؟؟ ولشون کن بابا حالا هرچی گفتن،،کلا واسه خانواده ی ...

خیلی ممنون از شما چ  راهنمایی خوبی خدا خیرتون بده

خوب چکارش داری داره پز میده دیگه ...بذار راحت باشه

خیلی ضایعست دروغاش 😁

فک کنم یک صدم دروغهای مادرشوهرمو بگه.مادر شوهر من اعجوبه ست

عزیزم مادرشوهرت شاگرد مادرشوهر منه

2706