2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان کسی هست منم بزارم ؟ 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

من هستم

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه
2731

دسته گل,داماد به همراه قسمتی از عروس😀

من از عروسیم فقط ارایشمو دوس داشتم و عکسو فیلمامو

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2738

عروسى من همه چيش عالى بود جز آرايشم كه اميدوارم پولى كه ازم گرفت و صد برابر خرج دوا و درمون كنه زنيكه دزد.

والا لباسم،گلم،لباس و آرايش همسرم،لباس مامانم كه خيلى مهم بود برام،گل آرايى تالار،شام،موزيك،مهمونا...همه چيز محشر بود و بعد يكسال و نيم هنوز زبانزد خاص و عام هستش

بچه ها من چرا مهم نبود واسم که مجلسم زبانزد بشه تو فامیل😂

فقط منگل وار با شوهرم رفتیم هرچی عشقمون کشید انتخاب کردیم حتی تاریخ جشنو چون دوس داشتیم چهارشنبه گرفتیم بی هیچ مناسبتی با اینکه خیلی زود اقدام کرده بودیم و همه مناسبت های خوب و جمعه و پنجشنبه شبا خالی بودن اون ماه

لباس عروسم ارایشگاهم طلا و خریدا همه رو با خودمحوری تمام انتخاب کردم هرررچی که خوشم می اومد حالا میخواس شیک باشه یا نباشه😂

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2706