2733
2734

یک هفتس بیمارستان بستریه ..امروز جواب آندوسکوپیش اومده ک سرطان مری گزارش شده...تو روخدا کسی میدونه چی هس و درمان داره یا ن... پدرم هیچی نمیتونه بخوره و جلو چشممون داره از دست میره

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉

انشاءالله شفا پیدا کنه عزیزم. باباها خیلی خوبن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا به دلت ارامش بده

خدا واسه هیچکس نخواد گلم الان علم پیشرفت کرده بهترین دکتر رو پیدا کنین پدرتون رو تحت نظرش ببرین انشالله که درمان میشه..توکل کنین به خدا.

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
سلام دوستای گلم میشه واسه تاپیک جدیدم جاهای تمیز خونه گزارش بزنید پاک شه ممنون میشم ترو جان عزیز هات ...

گلم نی نی یار ۵ گفته هرکی به درخواست کاربر تاپیک گزارش بزنه کاربری خودش بسته میشه

واسه همین بچه ها گزارش نمیزنن قسم نده 😕

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

نگران نباش خدا بزرگه 

تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته 

مادر شوهر خواهرم هم سرطان مری داشت اصلا حالش جوری شده بود که همه گفتن چند ماه دیگه می مونه ولی خواست خدا بود که الان پنج سال از اون موقع میگذره و حالشم خوب خوب شده خدا رو شکر 

انشالله خدا پدر شما رو هم شفا بده 

2738
نگران نباش خدا بزرگه  تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته  مادر شوهر خواهرم هم سرطان مری ...

واقعا؟

امیدوار شدم گلم...چن سالشون بود و در چه حدی..میدونید..

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉
واقعا؟ امیدوار شدم گلم...چن سالشون بود و در چه حدی..میدونید..

عزیزم خدا سلامتی بده بهشون؛ نذر حدیث کسا کن و ۴۰روز بخون از خانوم فاطمه بخواه؛ تو درمان روحیه حرف اول رو میزنه دوست بابام بنده خدا بهش گفتن سرطان ریه داری پیشرفته در کنار اینکه درمان میشد هیچوقت کم نیاورد از لحاظ روحی میگف ن من سالم سالمم اینقد این مرد روحیش بالا بود که خداروشکر الان سالم سالمه 

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
واقعا؟ امیدوار شدم گلم...چن سالشون بود و در چه حدی..میدونید..

تقریبا ۶۵ سال سن داشت

ولی بچه هاش هیچی بهش نگفتن که سرطان داره و اینا مگه اینکه خودش فهمیده باشه ولی شیمی درمانی کردن خوب خوب شد 

سلام عزیزم پدرتون خوب شد؟ یکی از عزیزان منم دچارش شده

سلام گلم ..ن متاسفانه پدرم رف😢😢😢😢

2706