2737
2734
عنوان

دیشب شنا بود

96 بازدید | 6 پست

پسرم با پسرعموش..پسر عموش هلش میده تو آب پا پسر کشیدا میشه به کاشی حالت خراش ایجادمیشه از ساعت ۹ رفتم تا ۱۲ ..سر سبح به زور بیدارش کردم ک بره مدرسه.....

حالا هی میگ دلم درد میکنه مترونیدازول دادمش.....

گرفته خابیده ..نکنه باید واکسن کزاز بزنه؟؟بیحاله

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مترونیدازول چرا؟

واس معده گفتم شاید عفونتی شده

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2728
کزاز که به شکم درد ربطی نداره. چند سالشه؟

۱۳

۱۳

واکسن نمیخواد. 

بهتره سر خود هم آنتی بیوتیک ندین، اگه دلش درد میکنه اول درمانهای خونگی و مادربزرگی مثل عرق نعنا و کته ماست و چای نبات و... بدین، اگه خوب نشد یا اسهال داشت، ببرین دکتر.

😐گمونم مسموم شده