2737
2734
عنوان

شوهرم رفت کربلا😢😢😢😭😭

280 بازدید | 17 پست

از الان دلتنگشم، چیکار کنم ده روز ، خیلی بده دوری😭😭😭😭😭

دعا کنید سالم برگرده😢😢

میشه برای نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین😊        انشالله همه منتظرا دامنشون به زودی زود سبز بشه😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم خدا حفظش کنه میگن نیروهای ایرانی امنیت اونجا رو تامین میکنن نگران نباش.

ممنون که درک میکنی عزیزم

میشه برای نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین😊        انشالله همه منتظرا دامنشون به زودی زود سبز بشه😔😔
2728
انشاالله ک بسلامت برمیگردن. همسر منم چندروزه رفتن انشاالله همه زوار در پناه امام حسین باشن

انشالله عزیزم ، از اونموقع که رفته دارم گریه میکنم 😭😭

درک میکنم،منم حال خوشی ندارم

انشاالله ک در ثوابش ماهم شریک باشیم وروزی ماهم بشه...

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک؟!! من به این چاره بیچاره دچارم هرشب!
2738
درک میکنم،منم حال خوشی ندارم انشاالله ک در ثوابش ماهم شریک باشیم وروزی ماهم بشه...

انشالله عزیزم😢😢

عزیزم پشت مسافر گریه نکن فداتم امروزم پسر خاله و شوهر خاله منم رفتن.

خدا همه زوار امام حسین رو در پناه خودش حفظ کنه شوهر شمارو هم همینطور.

فک کنم اولین باره از هم دور شدین واسه همینه

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
عزیزم پشت مسافر گریه نکن فداتم امروزم پسر خاله و شوهر خاله منم رفتن. خدا همه زوار امام حسین رو در پ ...

انشالله، منم سپردمش اول به خدا بعدشم امام حسین انشالله که همه سلامت برن و برگردن

شوهر منم رفته دیروز بچه ۳ ماهه دارم از اون موقع منم دارم گریه میکنم دارم دیوونه میشم     ...

خیلی سخته، حتی آبجیمم فهمیده عصابم بهم ریخته، انشالله همه زائرای امام حسین سلامت برن و برگرده

2706