2737
2739
عنوان

النگو

5937 بازدید | 35 پست

خانوما من خخخخیلی النگو دوست دارم جدیدا قبلا یه ده تا داشتم همشو عوض کردم سرویس خریدم جدیدا از بس دست دیگران میبینم دلم میخواد بعد تک پوش یا النگو یا دستبند النگویی هم خیلی دوست دارم فقط ۹ میلیون تومان پس انداز دارم نمیدونم چ النگویی میتونم بخرم ( دستبند النگویی تکپوش یا...) میشه راهنمایی کنید...الان عکس النگوی مورد علاقمو‌میذارم فک کنم پولم نمیرسه سه تا ازش بخرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیروز یه زن مسن دیدم سه تا تک پوش پهههن رو انداخته بود توی یه دستش

همش هم دستش رو تکون میداد موقع حرف زدن

خیلی ضایع بود با اینکه توی شهر ما طلای زیاد بی کلاسی نیس اما این زنه یه کم اغراق امیز پوشیده بود

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2738
تک پوش خوشگل ندیدم نمونه داری نشونم بدی؟

نه والا مدل ندارم ولی دوستم تازگی خریده بود خیلی خوشم اومد 

این دستبند سوپر اکسترا ها هم خیلی شیکه اما نمیدونم چه قیمتن 

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
دیروز یه زن مسن دیدم سه تا تک پوش پهههن رو انداخته بود توی یه دستش همش هم دستش رو تکون میداد موقع ح ...

وای منم متنفرررررم خانواده ما بد میدونن طلای زیاد بندازی ما حتی تو عروسی ها تمام طلایی ک میندازیم یه زنجیر نازک با یه تو‌گردنی شیک و ریزه 

ی خاله دارم ۵۰۰ گرم طلا داره اما هیچوقت ننداخته زیاد 

الان این النگویی هم ک دارم میگم یا تک پوش فقط بخاطر علاقه خودمه وگرنه مامانم صدسال سیاه نمیذاره بندازم بندازم هم همش غر میزنه ب جونم

برعکس خانواده شوهرم ترکن سه تا سه تا تک پوش ک هیچ اون یکی دستشونم ده تا النگو پهن و تا دلت بخواد گردن بند میندازن یه بار دختر عموی شوهرم بهم شکایت کرد گفت طلا نمیندازی ابروی مارو میبری میگن طلا براش نخریدع😐

2706