2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هفته 39 هستم دکترم معاینه نکرد امروز پیشش بودم گفت نیازی به معاینه نداری.کلا نمیخواد معاینه کنه منم از خدام شد

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2740
چطوری نیاز نداری به معاینه.. من بدم میاد از معاینه کردن

نمیدونم والا گفت کلا معاینه نمیکنه.منم از خدا خواسته ذوق کردم.اخه معاینه از نظر روحی داغونم میکرد.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
نمیدونم والا گفت کلا معاینه نمیکنه.منم از خدا خواسته ذوق کردم.اخه معاینه از نظر روحی داغونم میکرد.

من بدبخت هفت بار معاینه شدم که مثلا دهانه رحمم تحریک شه ولی هنوز که هنوزه خبری نیست چهل هفتمم فردا تموم میشه

چون معاینه نکرد و خودت خوشت نمیومد، سزارین شدی؟

منم به دکترم گفتم خوشم نمیاد از معاینه میخام سز شم

چون معاینه نکرد و خودت خوشت نمیومد، سزارین شدی؟ منم به دکترم گفتم خوشم نمیاد از معاینه میخام سز شم

سلام دیروز بچم دنیا اومد.نه گلم اختیاری سز کردم هزینه ازاد دادم