2737
2739
عنوان

کمکم‌کنید تو راخدا

77 بازدید | 13 پست

سلام خانوما این ماه که عادت شدم خیلی کم خون میومد در حد لکه بینی که بعد از پنج روز که تموم شد باز دیشب دل وکمرم درد میکرد وباز عادت شدم ولی خون عادت سیاه هست علتش چیه میتونه باش من متاهلم و ۶ماه پیش سقط داشتم

خدایا مواظب عشقم باش اون تموم زندگیم بدون اون میمیرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیواره ی رحمت داره باز سازی میشه..چیزی نیس..نگران نباش. غذاهای خون ساز بخور. سقطت واسه چی بوده؟

واقعا یعنی دوبار عادت شدم چیزی نیست  جفتم پایین بود توهفته ۱۱سقط شد

2740
نه اقدام نداشتم نه خوب بود ولی این ماه اینجورشدم

نگران نباشاگه ماه بعد باز همینطوربود برو دکتر شایدبخاطر تغییرات اب وهواست من چندسری بی نظمی داشتم چنددکتر رفتم همشونم گفتن ی دوره قابل برسی نیست اگه دو دوره بود بیا

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
نگران نباشاگه ماه بعد باز همینطوربود برو دکتر شایدبخاطر تغییرات اب وهواست من چندسری بی نظمی داشتم چن ...

اها مرسی عزیزم 

واقعا یعنی دوبار عادت شدم چیزی نیست  جفتم پایین بود توهفته ۱۱سقط شد

نه..گاهی پیش میاد..اگه تکرار شد برو دکتر.جفت پایین نیاز به استراحت داره تا کم کم بره بالا.

انشاءالله دوباره زودی مامان میشی

نه..گاهی پیش میاد..اگه تکرار شد برو دکتر.جفت پایین نیاز به استراحت داره تا کم کم بره بالا. انشاءالل ...

مرسی عزیزم 

اها مرسی عزیزم 

🌺اهان خون سیاه بخاطراینکه سری قبل رحمتون کامل تمیز نشره دمنوش اویشن یا زعفرون بخورید کامل تمیز بشه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
🌺اهان خون سیاه بخاطراینکه سری قبل رحمتون کامل تمیز نشره دمنوش اویشن یا زعفرون بخورید کامل تمیز بشه

وای ممنونم که گفتی