2733
2734
عنوان

بچه ها شامممم چی میخواید بذارید؟

389 بازدید | 46 پست

الان میگید ناهار نخوردیم که😂منم نخوردم هنوز ماکارونی گذاشتم دم بکشه ولی باید زود به فکر شام باشم 6 شب میشه شوهرمم میاد میگه تا 7 نیم شام بیار بخوریم نمیدونم امشب چی بذارم فکر کنم خواهرشوهرمم میخواد بیاد بعد از ظهر اینجا تنهاس باید شام اونم نگه دارم دیشب مرغ خوردیم گفتم فیله درست کنم با سیب زمینی سرخ کرده، شما چی میخواید بذارید؟ 

💙
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

یکی به منم بگه چی درست کنم ،هیچی به ذهنم نمی رسه .خدایی واسه ما که همیشه خونه ایم سخته چی درست کنیم شاید یه هفته یا ده روز یه بار ،بریم خونه مادر و مادر شوهر .هر غذایی به ذهنم میرسه انگار دیروز درست کردم 

2740

من که هنوز هیچ...این نگهبانی بی شرف بخاطر صد تومن پول شارژ یه بی مسولیت که هنو نداده گاز کل مجتمع رو قط کرده حرومزاده...مجبورم زنگ بزنم رستوران سفارش بدم...بچه ها هم گرسنشونه 

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2706