2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا دست خداست حالا بچت پسره الان؟  

نه هنوز اولشه جنسیت معلوم نشده ولی چون سرکه نزدم و ویار ندارم و کلا عین اولیم تقریبا مطمینم پسره..... 

خیلی نگرانم دوسش نداشته باشم ، باید خیلی رو خودم کار کنم تا باهاش کنار بیام

هیچی هیچی هم نیست ، شاید خودت خبر نداری حتما سردی میخوردی و نزدیک تخمم گذاری نبوده 

لبنیات زیاد میخوردیم. همین. دو روز بعد پریود فقط با ی بار اقدام باردار شدم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731
آره ... راستش اونم خودم ساختمش البته با لطف خدا( جوش شیرین و رژیم) میخواستم اینم خودم بسازم نمیدونم ...

میشه راهشو بگید چطور پسدار شدین؟رژیمتون چی بود؟-

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
آره ... راستش اونم خودم ساختمش البته با لطف خدا( جوش شیرین و رژیم) میخواستم اینم خودم بسازم نمیدونم ...

اها خب ایندفه انشالله که دختره احتمالش پنجاه درصده که پسر بشه دیگه چرا انقد ناراحتی بعدشم اگه پسر بشه یه داداش برا پسر اولت اوردی و سومیشو خودت دختر میسازی 😅😘

2738
خب همینه که میگم تا اینجا دو تا کار کردی😉

😂😂😂😂 اخه ما اصلا درگیر جنسیت نبودیم بیشتر درگیر ماه تولدش بودیم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

امیدوارم خدا دلمو آروم کنه... دختر بچه میبینم صعف می کنم.... البته سر اولي هم به همين شدت پسري  بودم ميدونم اگر نداشتم هلاكش بودم....

کلا ما بنده ها پر رو هستیم( خودمو ميگم) يه مدت كه بارداريم طول كشيد ديگه بيخيال جنسيت شدم حالا دوباره يادم اومده....

برام دعا كنيد دلم آروم بشه چون ميدونم دارم به بچم آسيب ميزنم😔

میشه بگی جوش شیرین چطور استفاده کردی؟

جوش شيرين رو با آب رقيق ميكردم و با دوش واژينال تزريق ميكردم داخل واژن...

رژيم هم سفت و سخت حذف لبنيات داشتم طوري كه ديگه ناخن هام لك سفيد داشت ميزد ، به هيچ وجه ماست و شير و پنير و كره و... نميخوردم... بجاش موز و خرما و گرميجات فراوون

2706