2733
2739
عنوان

نوزادتون چقدر سکسکه میکنه در روز؟

778 بازدید | 15 پست

نوزادتون چند روزشه و چقدر سکسکه میکنه در روز؟ 

بهتره بپرسم: چند بار تقریبا در روز سکسکه میکنه؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی که بارداربودم زیاد سکسکه میکرد بعدشم که نوزاد بود خیلی توروز دوبار یاشاید سه بار بخاطر کولیک و رفلاکسه درست میشه بعدا

دکتر یه شربت داده بود برای سکسه سعی کن اروغش و بگیری موقع سکسکه دیگه پشتش ضربه نزن بالامیاره

2731

زییییاد .... هربارم یه ربع طول میگشید😥سعی کن موقع شیر خوردن هوا تو معده اش نره اروعشم بگیر

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
دختر من که تازه دنیا اومده بود خیلی سکسکه میکرد در روز شاید ۴ یا ۵بار طولانی رفلکس داشت میگفتن بخاط ...

بردی دکتر بخاطر رفلاکسش؟ 

خوب شد؟ چندماهگی خوب شد؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
زییییاد .... هربارم یه ربع طول میگشید😥سعی کن موقع شیر خوردن هوا تو معده اش نره اروعشم بگیر

رفلاکس نداشت؟

وقتی که بارداربودم زیاد سکسکه میکرد بعدشم که نوزاد بود خیلی توروز دوبار یاشاید سه بار بخاطر کولیک و ...

رفلاکسش چندماهگی خوب شد؟ مشکلی واسش ایجاد نکرد؟

دختر من شیر هم بالا میاره‌.یا اینکه ترش میکنه و شیر میاد تا توی گلوش و سرفه میکنه و از خواب میپره

دکتر ببرم؟

2740
رفلاکسش چندماهگی خوب شد؟ مشکلی واسش ایجاد نکرد؟   دختر من شیر هم بالا میاره‌.یا اینکه ترش میک ...

تا دوسه ماهگی خوب میشه خواستی ببر دارو بده دکتر بچه راحت باشه اکثربچه هارفلاکس دارن نگران نباش

رفلاکس نداشت؟

نه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
اره فدات الان ۱۱ماهشه ۴ماهگی خوب شد

ماشالله😍یعنی از وقتی که کم کم تونست بشینه؟

بعد از چهارماهگی اصلا ترش نکرد یا بالا نیاورد؟

ماشالله😍یعنی از وقتی که کم کم تونست بشینه؟ بعد از چهارماهگی اصلا ترش نکرد یا بالا نیاورد؟

نمی گم اصلا بالا نیاورد

ولی سونو بردمش خوب شد 

زمان غذا خوردنش باز بالا میاورد چون خوردن بلد نبود

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
نمی گم اصلا بالا نیاورد ولی سونو بردمش خوب شد  زمان غذا خوردنش باز بالا میاورد چون خوردن بلد ...

منظورت از خوردن بلد نبود اینه که خودش غذا رو نمیجویید دیگه؟

الان دیگه کاملا خوبه؟

منظورت از خوردن بلد نبود اینه که خودش غذا رو نمیجویید دیگه؟ الان دیگه کاملا خوبه؟

اره عوق میزد و اینا

الان دیگه یاد گرفته

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐