2737
2739

ریاضی و زبان باید حتما خونده بشه؟یا نه؟ 

اخه ب ریاضی و زبان علاقه ندارم  

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی سرکت کردی گلم. میخونی اصن. من ک هیچی نخوندم...

میگن میانگین رو ی حدنصابی باید بیاری تا برگه تخصصیت صحیح شه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
چ رشته ای؟

من تربیت بدنی ام. اما خب ریاضی و زبان مگه عمومی نیست؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
سلام  من نمونه سوالات 14 سال پیش تا حالا رو دارم  لینکشو نمیتونم اینجا بفرستم  هر ...

میتونی ایمیل بفرستی؟😍

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
چی سرکت کردی گلم. میخونی اصن. من ک هیچی نخوندم... میگن میانگین رو ی حدنصابی باید بیاری تا برگه تخصص ...

من ۳ روز شروع کردم. ولی ریاضی و زبان نمیخونم.

2738
سلام  من نمونه سوالات 14 سال پیش تا حالا رو دارم  لینکشو نمیتونم اینجا بفرستم  هر ...

ببخشید عزیزم من میخوام برای سال دیگه بخونم و شرکت کنم بنظرت از کی باید شروع کنم به خوندن؟ و اینکه اصلا نمیدونم باید چی بخونم سوالارو بخونم تمرین کنم کافیه یا باید کل درس های دبیرستان و دانشگاه رو بخونم؟ 

من ۳ روز شروع کردم. ولی ریاضی و زبان نمیخونم.

من شیمی ام انقد درسا سنگینن ... منم ده سال پیش درسم تموم شد. اصن اشکم درمیاد.... با بچه کوچیک. طفلی همش میگه بیا بازی

ببخشید عزیزم من میخوام برای سال دیگه بخونم و شرکت کنم بنظرت از کی باید شروع کنم به خوندن؟ و اینکه اص ...

بنظرمن ازهمین حالا بخون برا سال بعد..کتابهای دبیرستان و دانشگاه و تست روهمه شو بخون

من شیمی ام انقد درسا سنگینن ... منم ده سال پیش درسم تموم شد. اصن اشکم درمیاد.... با بچه کوچیک. طفلی ...

منم درسهام خیلی وحشتناکن.  

2706