2737
2739
عنوان

اینستام چرا نصب نمیش😐

169 بازدید | 13 پست

قبلا داشتم دیلیت زدم الان میخام نصب کنم نمیشه، همش میگ این ایمیل درحال حاظر داره استفاده میش، یه ایمیل دیگ بزنید ،یامیگ این کد اشتباه 

ترسم از دردو دل نیس " از اسکریت شات بعدشه :/

بزن رمز را فراموش کردم   تا برات رمز جدید ایمیل شه

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیروزخودم پاک کردم دیگه خیلی درگیرش شده بودم

نزدیک ی ساله ندارم،میخام ببینم چ خبره، تو نبود من کل فک و فامیل ریختن اینستا😐

2731
2738
نمیدونم خداداشت مردارو خلق می کرد حواسش کجابوده

نصب نکن عزیزم منم فقط خاستم ببینم فامیلا چ تزی دادن، وگرنه اصلا خوشم نمیاد از اینستا ،آدم فقط میره نت هواسش ب زندگیش نمیش ،من از وقتی ازدواج کردم پاکیدم ولی تل دارم کم میرم