2733
2734
عنوان

کیا مث من اینجورین؟!😩

159 بازدید | 5 پست

چرا من همش  فکرم مشغوله اخه ،در حین انجام ی کار ب صدتا کار دیگه فکر میکنم،اصلا نمیتونم حواسمو کلا بدم ب ی کار و روش متمرکز بشم ،مثلا دارم غذا درست میکنم همینجور ک دستم بنده دارم فک میکنم بعد از تموم شدنش چ کارایی باید انجام بدم تازه بعد ک تموم میشه کارم تموم چیزایی ک اون لحظه فک کرده بودم انجام بدم یادم میره،کلا بخاطر اینکه اینجوری همش فکرم مشغوله آلزایمرم گرفتم ،همش فراموشی ... میخوام کمتر  فکر کنم ولی نمیشه ،بنظرتون برا آرامش  فکری باید چیکار کرد،تازه ی عادت بدی ک دارم اینه اگر چیزیو بهش فکر کرده بودم ک انجام بدم و یادم بره بعد تا کاری نکنم ک یادم بیاد دس بردار نیستم و اییینقد فکر میکنم ک چی بوده ک مغزم هنگ میکنه ،اینجوری خودمو خیلی اذیت میکنم ، کلا آدم استرسی ای هم  هستم ،چیکار کنم آرامش  فکری داشته باشم ؟؟خیلی داغون کردم خودمو😥

یه برگه بچسبون رو در یخچال یادداشت کن اینجوری فکرتم منظم تر میشه و حافظت چون نوشتاری انجام میدی قوی میشه بردی من که جواب داد

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بايد ذهنت و كنترل كنى اولش كم كم بعدش بيشتر هى تمرين كن كه تمركز كنى رو يه كارى و فكرتو كنترل كنى كه به جاهاى ديگه نره

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ذهنت رو متمرکز کن با تمرین، اگر اهل نماز خوندن هستی نمازتو با تمرکز و معنی بخون این بهترین راه برای کنترل ذهنه، اگرم نمیخونی فرستادن صلوات با معنی اونم خیلی خوبه ذهن رو متمرکز میکنه،،