2737
2739
عنوان

دخترم وقتی عصبانی میشه

260 بازدید | 23 پست

میزنه  توی شکم من ۷ سالشه  بعدش عذر خواهی می کنه   اما  چند روز بعدش روز از نو روزی از نو   چیکار کنم   خیلی ناراحت میشم برخورد تندی می کنم   اما نمیزنمش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از بس نازپسرمومیکشیدم وبوسش میکردم دیگه یه مدت شده بود وحشی و پرخاشگـــــر ،، لگدمیزد تودرودیوار ،داد میزد ، لج میکرد

حالامدتیه از دل دوسش دارم اما زیاد بروزنمیدم ک بغل بگیرمشوببوسمش و...

هم مهربونیامودارم هم جدی ام باهاش !! خداروشکردرست شد

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2731

من بغض کنم و گریه کنم دخترم خودش میاد میگه مامان معذرت میخام غلط کردم میشه منو ببخشی دیگم تکرار نمیکنه😍😍😍😍😍

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

دختره همسایه مام بیرون رفتنی پیش مردم مامانشو میزد. باباش یه روز از صب تاشب توخونه زندونیش کرد اجازه نداد کارتون ببینه با دوستاشو داداش دوقلوش بازی کنه وحتی با اسباب بازیاش بازی کنه، قشنگ ادم شد

نباید بذاری بزنه دستش رو بگیر و نذار بزنه و همزمان توی چشماش نگاه کن بگو : نه ...حق نداری کسی رو بز ...

بارها از بچه گیش همینو گفتم هیچ کس رو نمیزنه   اما با من   اینکار رو میکنه   بچه بود نمیزد منو  الان  یکسالی میشه  اینطوری شده

2740
خودش ناراحت میشه  اما یادش میره چند روز بعدش تکرار می کنه

چند سالشه ؟

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
۷ سال 

خب تو این سن باید بدونه و انجام نده اگه صحبت و قول و اینارو امتحان کردی و جواب نداده تنبیهش کن از چیزایی که دوست داره محرومش کن

خب تو این سن باید بدونه و انجام نده اگه صحبت و قول و اینارو امتحان کردی و جواب نداده تنبیهش کن از چی ...

گریه می کنه  عذر خواهی می کنه خیلی بچه مودبیه  به هیچ کس توهین نمی کنه   اما فکر کنم زیادی لوسش کردم البته  یک مدتی خودم دچار افسردگی شده بودم   گاهی من میزدمش  فکر کنم از اون به بعد اینطور شد  اما الان  نمیزنمش اصلا

گریه می کنه  عذر خواهی می کنه خیلی بچه مودبیه  به هیچ کس توهین نمی کنه   اما فکر ...

دیگه باهاش بحث نکن وقتی اینکارو کرد فقط خیلی جدی اخم کن بهش و مثلا بگو برو تو اتاقت حق نداری تا نگفتم بیای بیرون