2733
2739

مث فیلم خاطراتمون مرور میشه...بچه ها ‌حس غریبیه انگار رویا بوده وتمووم شده....باورم نمیشه کناربودم درواقعیت

..

پارسال زمستون یه مریضی وحشتناک گرفتم ۱ماه درگیرش بودم‌ یادمه توراه دکترصبح زود یه دیوونه ازتوپارک پرید محکم زدتوسرم پرت شدم توی جدول...خیلی حالم بدشد

..وقتی براش گفتم تاچندین مدت هر روز میرفت توپارک دنبال اون دیوونه میگشت اونقدرناراحت بود میگفت انگار یکی جیگرمو سوزونده تالهش نکنم راحت نمیشم..چقدر نگرانم بود😢😢😢😢

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

جالبه بدونید نمیدونم چرا اصلا یادخاطرات بدمون نمیفتم همش روزای خوب جلوچشممه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
جالبه بدونید نمیدونم چرا اصلا یادخاطرات بدمون نمیفتم همش روزای خوب جلوچشممه

الان چی شده کجاست

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
الان چی شده کجاست

الان دوماه ونیمه ازش بیخبرم...

خودم ولش کردما ..ولی میخوام بیاد ..بیادنجاتم بده ازاین بی کسی...

ازبس تعصبی وشکاک بود و ولش کردم

2738
انشاالله هر چی خیره پیش میاد خدا آرامش بده بهت😘

ممنون عزیزم💚😢😢

الان دوماه ونیمه ازش بیخبرم... خودم ولش کردما ..ولی میخوام بیاد ..بیادنجاتم بده ازاین بی کسی... از ...

ای بابا خوشی زده زیر دلت ولش کن بره برگرده بیچارت میکنه شوهرمن به حدی تعصبی وشکاکه که خیرش هم باعث عذابم مبشه

الان دوماه ونیمه ازش بیخبرم... خودم ولش کردما ..ولی میخوام بیاد ..بیادنجاتم بده ازاین بی کسی... از ...

عزیز دلم ، نمیدونم چی بگم ولی تازه از هم جدا شدید کم کم عادت میکنی قوی باش 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
خوبه زندست خیلی احساسی فکر میکنی کمی عاقلانه فکرکن هروقت دلت تنگ شد یاد اخلاقهای بدش بیفت اروم میشی

آخه اصلا یاد اخلاقای بدش نمیفتم😢😢

اخلاقای خوب زیاد داشت

عزیز دلم ، نمیدونم چی بگم ولی تازه از هم جدا شدید کم کم عادت میکنی قوی باش 

ممنون عزیزم ازهمدردیت...

من همش چشم به راهم بیادش..😢💚

2706