2737
2734
عنوان

آزمایش خون مادرم😢😢

544 بازدید | 41 پست

تو آزمایش خون مادرم تعداد گلبول های قرمز و سفید افزایش پیدا کرده بود...همش میترسم خدای نکرده زبونم لال سرطان خون داشته باشه...از بس گریه کردم چشام کاسه ی خون شده آخه غیر این مادرم کسی رو ندارم...حالا باید پیش کدوم متخصص بره؟؟

💕 با خدا باش پادشاهی کن💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر بالا بوده مگه؟؟مشکلشون چیه که دکتر آزمایش نوشته؟

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
2738

انشاا...خوب میشه اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم.

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

ان شاالله خیره

پیشواز نرو

برودکتر تابراتون بگه ازمایشش ازچه قراره

ان شاالله همه ی مردم تنشون سلامت وبیماران شفِاپیداکنن مادرشماهم حالش خوبه به امیدخدا اصلانگران نباش توکلت به خداباشه

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

امان از اين آزمايشا

يعني ده روز تموم كار من دعا بود واسه همسرم آخرم فهميديم هيچي نيس خداروشكر

نگران نباش چقد بالا پايينه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2706