2733
2739
عنوان

شوهرم داره ميره ماموريت يك ماه،خوابم نميبره،...

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چي بگم والا 😔😔

عزیزم همه چیز اولش سخته.بعد تجربه میشه.درسته تازه ازدواج کردی ولی دیگه کم کم باید ی چیزایی رو تجربه کنی. قوی باش و ریلکس و سخت نگیر و وقتی هم نبود زیاد به نبودنش فکر نکن.بعد میبینی که به راحتی از پسش براومدی

2731
واسه همینه‌که داغی. با گذر زمان خوب میشی گلم

دوست ندارم سرد بشم...شايد مسخره به نظر بياد ولي اصلا دوست ندارم عادي بشه واسم..

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
عزیزم همه چیز اولش سخته.بعد تجربه میشه.درسته تازه ازدواج کردی ولی دیگه کم کم باید ی چیزایی رو تجربه ...

درست ميگين😔😔

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
٢١سالمه

من ۲۲ تمام شد که ازدواج کردم الان تازه باردارم .... ولی الان که باردارم میگم کاش زودتر میوردم توهم تا یکی دو سال دیگه یه بچه بیار اینقد سرگرم بشی با بچه ات از تنهایی هم در میای  .... البته مشکلاتی داستم نتونستم بچه بیارم .... ولی الان میفهمم چقد حس مادری قشنگه

منم تهرانم مامانم اينا شمالن دوست داشتم خونه خودم بمونم ولي كسيو ندارم بياد پيشم بمونه..

عيب نداره ببين إنسان اگه بخواد ميتونه با هرشرايطي كنار بياد اگر نخواد هيچوقت براش عادي نميشه

اول ازدواجته ميفهمم دركت ميكنم سخته خيلي زياد خودم تو شرايطش بودم ولي ديدم هرسري كه بيقراري ميكنم بيشتر از قبل عذاب ميكشم تصميم گرفتم از بخودم استراحت بدم وقتي نيس براي اومدن و باهم بودنمون برنامه بريزم بجاي گريه و زاري الان شايد ٤يا٥ماه به اصرار خودم و بچه ها بيام شهرستان اون نشسته جاي من همش بيقراري كه بياين يا من ميام.تو هررابطه سالم و عاشقانه اي نميگم يمدت دوري واجبه ولي بدك هم نيست به عمق عشقتون پي ميبريد و بيشتر عاشق هم ميشيد

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
2740
باهم ميسازيم ديگه همه مردا خوب و بد دارن اينم اخلاقاي خاص خودشو داره ولي خي به هر حال همسرمه و دوستش ...

همه دوس دارن ... وابستگيت زياده ... البته حق ميدم تازه ازدواج كردي... من خودم مجردم ولي شوهرم كنم  كحلش نميدم هرچقدرم دوسش داشته باشم😂😁

عيب نداره ببين إنسان اگه بخواد ميتونه با هرشرايطي كنار بياد اگر نخواد هيچوقت براش عادي نميشه اول از ...

٤يا٥ماه يبار منظورم بود ٣يا٤روز ميام ميمونم

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
من ۲۲ تمام شد که ازدواج کردم الان تازه باردارم .... ولی الان که باردارم میگم کاش زودتر میوردم توهم ت ...

خيلي بچه دوست دارم ولي راستش هم ميخوام خونه بخريم هم كارمون ثبات پيدا كنه،،،

عيب نداره ببين إنسان اگه بخواد ميتونه با هرشرايطي كنار بياد اگر نخواد هيچوقت براش عادي نميشه اول از ...

اين درسته باعث ميشه زن و شوهر قدر همو بدونن ولي سخته...

خيلي بچه دوست دارم ولي راستش هم ميخوام خونه بخريم هم كارمون ثبات پيدا كنه،،،

ای بابا عزیزم منم به این هوا خونه چند سال نیوردم صاحب خونه که نشدم هیچ الان دارم اقاث کشی میکنم به امید خونه بچه رو ولی عقب ننداز اگه مالی مشکل نداری بیار ودر اینده

2706