2737
2734
عنوان

بهترین سن برای ازدواج دختر و چرا؟

433 بازدید | 33 پست

بچه ها به نظرتون یه سن مناسب واسه ازدواج چ سنیه؟

من خودم شدیدا با زیر ۲۵ مخالفم چون واقعا حس میکنم دنیای زیر ۲۵ با دنیا و معیارای بالای ۲۵ فرق داره شماام نظراتتونو بگین

چون خیلی بچه ازدواج کردن مد شده میخوام نظر شمارم بدونم

گاهی سرسری زندگی کن و رد شو..چرا که دقَّتِ زیادی ..دقَّت میدهد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

باهات موافقم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

۲۴ تا ۲۶ عقد ۲۶ تا ۲۸ ازدواج 

۲۸ تا ۳۵ هم بچه

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘

بنظر من هر سنی ک یک دختر یا پسر ب بلوغ ذهنی برسن وقت ازدواجه برای هر شخصی هم یک جور هست و نمیشه برای همهدیک سن را ملاک قرار داد من خودم ب شخصه با بالای سی سال موافقم

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

هر سنی که عقل و شعورش برسه و امادگیه ورود به دنیای سخته متاهلی رو داشته باشه نه با دیده سیندرلایی بیاد جلو 

اصلانم ربطی به سنه شماسنامه نداره 

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
اینا همش حرفه هروقت دلت بخاد هروقت موقعیش پیش بیاد

حرفه شما درس

ولی دوستای من تو دوران مدرسه ک ازدواج کردن الان دادن جدا میشن چون تازه فهمیدن ب هم نمیخورن و جا واسه پیشرفت دارن

گاهی سرسری زندگی کن و رد شو..چرا که دقَّتِ زیادی ..دقَّت میدهد❤
2706