2737
2739

اينم باردار بودم محل سگم بهم نذاشتن اينهمه بازم بهشون خوبي كردي خيلي حسوده ميبينه شوهرم منو ميخواد برام همه كار ميكنه حتي خودش به زبون مياره ميگه نبايد پسرمو حالا زن ميدادم تا به خودمونو داداشاش برسه  با زور و پول مادر و داداشام خونه گرفتيم يه مبارك باشه بهمون نگفت چه برسه كادو خونه بچه دار شدم بهم كادو ندادن عروسم شدن ندادن بچم يكماهشه در اين يكماه نيومد بگه مرده اي زنده اي الان اومده خونمون اخه من شوهرم شبكار تموم اين شباي سختم تنها بودم حالا اومده ميگه تنها نباشي مرد حسابي تموم اين روزا كجا بودي تا ميبينه خونه پره اجيل و ميوهس ميمونه تا ميمونه خاليه ميره هيچي كمكم نميكنه فقط ميگه بچت مريضه دلش درده چيز سنگين خوردي د اخه بيشعور من صبح مثل مرده ها بودم هيچي نخوردم جنازه بودم مسكن خوردم درست شدم چه برسه به غذاي سنگين 

🥺دلم خيلي ازشون شكسته من كه خانوادم خيلي دورن ازم خواهري چيزي هم ندارم دوسم ندارم به شوهرم بگم ناراحت بشه ولي واقعا انگار پا گذاشته رو حلقم فقط مياد برا تفتيش و فضولي😔چيكار كنم هرس نخورم

لطفا قضاوتم نكنيد سوال بپرسيد جوابتون رو ميدم

تازه بچه من اولين نوه پسريش و اينجوريه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خب وقتی میگه تنهایی اومدم پیشت رودرواسی که نداری بگو مامان مگه باره اولمه این همه سال تنها بودم دیگه 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

کادونداده برای تولدبچت؟بعداززایمانت تاحالانیومده بچه روببینه🙄

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2706