2737
2734
عنوان

جراح ماموپلاستی با تجربه

9586 بازدید | 20 پست

عزیزم خواهر من پیش دکتر میر حسینی لیفت سینه انجام داد سایزش هم کوچیک کرد
خیلی خوش فرم شده انصافا کارشون فوق العادس
https://www.instagram.com/drmirhoseyni/

دکتر کاریناقدیمی روبه من معرفی کردن ولی ازهرکی پرسیدم دیدم نمیشناسه دودل شدم

ممنون عزیزم.من میخواستم برم پیش دکترفاطمه توکلی،ولی یکی از اشنایان پارسال  پیش ایشان عمل کرده ولی دکتر به حرفش توجه نکرده وفقط1سایزکوچک کرده و ایشان ناراضی بود.میگفت کار پروتزش خوبه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظر من دکتر ترحمی که تخصصش سینس خیلی گزینه ی مناسبیه. من خودم پروتز سینه مو پیششون انجام دادم خیلییییی راضی ام جای بخیه هامم نمونده. خیلییییی طبیعی عمل میکنه. این شماره مطبشه02126761574

2740
ممنون.جدیدا آین جراحی را انجام دادید؟جراح پلاستیک هستند؟اسمشان؟؟؟خیلی دردداره؟

حدود یه سال می گذره از عملم، بله جراح پلاستیکن، دکتر علی اکبر عطایی

با بیهوشی عمل می کنن، درد خاصی نداره به اون صورت. بعدش یه کم جای بخیه ها درد می گیره که دو هفته ای خوب میشه

سلام جراح خانم نمی‌شناسم ولی خودم پیش دکتر عطایی مامو انجام دادم و راضی ام.

عزیزم یه سوال داشتم ازتون 

شما که عمل انجام دادین حس تو سینه تون هست الان؟این مشکل و ندارین؟

عزیزم یه سوال داشتم ازتون  شما که عمل انجام دادین حس تو سینه تون هست الان؟این مشکل و ندارین؟

بله، راستش من اولش خیلی از این بابت می ترسیدم ولی خداروشکر مشکلی برام پیش نیومد. البته جراح خیلی مهمه. دخترعمه ی خودم پیش یکی دیگه عمل کرده بود و الان بعد از یه سال هنوز سینه هاش حس ندارن. امیدوارم موفق باشی

دکتر افسانه ثنایی رو نمیدونم میشناسید یا نه 

خواهر شوهرم پیش ایشون عمل ماموپلاستی انجام داده سینه هاش خیلی خوب و خوش فرم شده. خیلی هم اذیت نشد بعد از عمل. دکتر ثنایی همه نمونه کاراشون خیلی خوبه منم شاید برم پروتز سینه انجام بدم پیششون
این شمارشونه اگه کسی خواست 88662276

2706