2733
2739

خانوما شما چیکار میکنید تنوع زندگیتون چیه به منم بگین کل روزام شده صبحونه درست کنم ظرفاشو بشورم ناهار بپزم  ظرفاشو بشورم شام بزارم ظرف بشورم و اخرشم یه کم بازی با پسرم وسط هاش.و اخرشم خواب و دوباره...

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همدردیم دستتو بده من 

وای واقعا؟فک کردم فقط خودم اینجوریم چرا واقعا دیگه اصلا برای خودمون زندگی نمیکنیم خودمونو فراموش کردیم که چی میخوایم چی شادمون میکنه

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
دوتا بشن حوصلت سر نمیره 😃😍

بازم ادم باید روحیه داشته باشه بعضی ها با سختیه دوتا بچه عشق میکنن ولی بعضیا نابود میشن

وای واقعا؟فک کردم فقط خودم اینجوریم چرا واقعا دیگه اصلا برای خودمون زندگی نمیکنیم خودمونو فراموش کرد ...

بخدا همه همینن خواهرم جاریم خواهرای شوهرم همه مینالن از روز های تکراری 

2738
وای واقعا؟فک کردم فقط خودم اینجوریم چرا واقعا دیگه اصلا برای خودمون زندگی نمیکنیم خودمونو فراموش کرد ...

خوب چیا شادت میکنه همونکارو کن

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
واقعا.زندگی همین شده

واقعا چه زندگیه مزخرفی داریم بخدا اصلا دیگه کشش ادامه نداریم چرا انقد خودمونو باختیم

خوب چرا یه کلاس نمیری؟حالا هرچی که علاقه داری حداقل درهفته یک بار هم خوبه.یا‌ شنا یا باشگاه رفتن یابچه تو بردار برو پیاده روی اگه‌کوچیکه بزار تو کالسکه ببر.تو خونه موزرک بزار ورزش کن یا برقص

بخدا همه همینن خواهرم جاریم خواهرای شوهرم همه مینالن از روز های تکراری 

تاحالا به ذهنتون نرسیده چیکار کنین روزاتون شاد شه

خوب چرا یه کلاس نمیری؟حالا هرچی که علاقه داری حداقل درهفته یک بار هم خوبه.یا‌ شنا یا باشگاه رفتن یاب ...

از کلاس خوشم نمیاد شنا هم بخاطر بارداری و ترس از عفونت نمیرم رقص هم که انرژیم نمیاد کلا داغونم باید برم تعمیر اساسی

اهنگ گوش میدم و رقص اونم پام درد گرفت ولش کردم 😁😂🤣

منم اهنگ اینا میزارم میرقصم ولی حسش نمیاد نمیدونم کلا باید بدنمو به روز رسانی کنم ولی انگار نت ضعیفه دانلود نمیشه🤣🤣🤣

2706