2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم آزمایش بده هم برو سونو

من دکتر هم برام کل آزمایشا رو نوشت هم سونوم کرد

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2728
هم آزمایش بده هم برو سونو من دکتر هم برام کل آزمایشا رو نوشت هم سونوم کرد

من میرفتم چکاب هزینش شد ۱۵۰ نرفتم😃خودم رفتم از داروخونه سه بسته فولیک اسید گرفتم خوردم😃🤭

2738
من سر هر دو بارداریم قبلش چکاپ شدم آزمایش دادم سونو شدم پاپ اسمیرم انجام دادم سه ماهم فولیک اسید الا ...

قرص برا چی بود اهن؟

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡
من میرفتم چکاب هزینش شد ۱۵۰ نرفتم😃خودم رفتم از داروخونه سه بسته فولیک اسید گرفتم خوردم😃🤭

وای چ کار اشتباهی😑برا من شد دویست و خورده ای آزاد ولی رفتم قبل بارداری خیلی مهمه ک آدم از همه چیش خبر داشته باشه ک تو بارداری خدایی نکرده دچار مشکل نشه اصلا خساست نکن برو بعدشم اون اسید فولیکایی ک دکتر مینویسه با اونایی ک داروخانه میده فرق میکنه

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
سونو از چی رحم؟؟

آره عزیزم هم رحم هم تخمدان ها رو نگاه میکنه ببینه در چ وضعن

2706