2733
2734
سلام عزیزان . تازه واردم توو سایتتون .من 2 سال متوالی  شرکت کردم هر دو سال هم به مصاحبه(مرحله د ...

آره بابا. کلاه برداریه.مگه دو تا شغل بیشترم میشه ثبت نام کرد؟زده بود فقط دو تا شغل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدا؟اکثرا میگن کلاه برداریه

نه بابا یعنی تلویزیون خودش برا کلاهبردارا تبلیغ میکنه؟ کلاهبرداری هم باشه ۱۰۰ تومنه دیگه پول دوتا مرغ

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
نه بابا یعنی تلویزیون خودش برا کلاهبردارا تبلیغ میکنه؟ کلاهبرداری هم باشه ۱۰۰ تومنه دیگه پول دوتا مر ...

آره انگار ندیدیا مثلا موسسه فرض الحسنه فلانو بهمان که کلاه برداریه چطور تبلیغ میشه😕

تلوزیون که کارش تشخیص صحت آگهیا نیست پول میگیره پخش میکنه مجوز این کلاه برداریارو همون نهادایی میدن که مجوز کلاه برداریای دیگه رو دادن

2742
آره انگار ندیدیا مثلا موسسه فرض الحسنه فلانو بهمان که کلاه برداریه چطور تبلیغ میشه😕 تلوزیون که کار ...

بالاخره با ۱۰۰ تومن که ورشکست نمیشیم 

همون کلاهبرداری هم باشه مهم نیس که خیلی 

آره انگار ندیدیا مثلا موسسه فرض الحسنه فلانو بهمان که کلاه برداریه چطور تبلیغ میشه😕 تلوزیون که کار ...

والا من که شرکت کردم

دیگه یا کلاهبرداری بوده یا حقیقت

2740
بالاخره با ۱۰۰ تومن که ورشکست نمیشیم  همون کلاهبرداری هم باشه مهم نیس که خیلی

خوشگلم مشکل همین طرز فکره دیگه.تا وقتی کلاه بردارا میدونن آدمایی با طرز فکر مثل شما هستن مدام دنبال راه های جدید کلاه برداری ان و کلاه برداری در واقع ترویج میشه با این طرز فکر چون واسه منو شما 100 تومنه ولی واسه اونا میلیارد میشه

خوشگلم مشکل همین طرز فکره دیگه.تا وقتی کلاه بردارا میدونن آدمایی با طرز فکر مثل شما هستن مدام دنبال ...

شما شرکت نکن گلم 

شمام شرکت بکن گلم😊.ولی بدون شرکت نکردن تو کلاه برداریهای عام سودو ضررش به عموم مردم و کل جامعه برمی ...

حالا که کلاهبرداری نیس 

شما هم شایعه درست نکن 

حالا که کلاهبرداری نیس  شما هم شایعه درست نکن

هر وقت خلافش ثابت بشه اونموقع میشه گفت نیست من فعلا اگه به جواب این سوال برسم که شغلی مث منشی دقیقا چه آزمونی داره تازه اونموقع به این فکر میکنم که از کی به این فک نکنم کلاه برداریه😁منشی فقط منشیه ها واسه مسئول دفترم یه فایل جدا گذاشتن

2706