2737
2734

خب این جمله رو خدایی از قدیم میگن دیگه عزیزم.ناراحتی نداره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

الآن همه حرف جاریتو تأیید میکنن..

اگه برعکسشو گفته بود فحشش میدادن😃

از نظر اینا خدا از ما پسردارا متنفره😂

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب این جمله رو خدایی از قدیم میگن دیگه عزیزم.ناراحتی نداره

آخه من هیچ جایی نشنیدم 

اتفاقا مادر شوهرم گفت این حرف قدیمیاس چون گفتن اولی رو دختر بدن که بقیه بچه هارو نگهداری کنه 😂

دوست دارم دیوونه 

چرااااااا جواب نمیدید.دستم به تک تک نی نی سایتیها میرسید یکی میزدم تو سرتون.بس که من حرص میخورم از دست شماها.من همیشهههههه محترمانه جواب میدم

میگفتی این حرفها مال قدیماس.من خوشم نمیاد از خاله زنک بازی.تامام.

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

نه خدا هر زنی رو دوست داره کلا بهش بچه نمیده که یه عمر راحت و جوون زندگی کنه   

شوخی بود ولی در کل ول کنید این حرفای خاله زنکی رو

بیچاره حالا اگه پسر داشت و شما دختر داشتی تا حرف میزد میگفتید میخواد پز بده

بیخیال بابا بدون این فکرا باهم معاشرت کنید از هر حرفی دنبال نکته نباشید

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
2738
آخه من هیچ جایی نشنیدم  اتفاقا مادر شوهرم گفت این حرف قدیمیاس چون گفتن اولی رو دختر بدن که بقی ...

اتفاقا من زیاد شنیدم.ولی خدایی دختر برکت و رحمتش بیشتر از پسره برای پدر و مادر.خدا پسر شمارو هم حفظ کنه برات.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
چرااااااا جواب نمیدید.دستم به تک تک نی نی سایتیها میرسید یکی میزدم تو سرتون.بس که من حرص میخورم از د ...

خب من حس میکنم همیشه حسودیش میشه که من پسر دارم واسه همین دلم نمیاد کسی رو ناراحت کنم ولی خب مادرشوهرم جوابشو داد 

دوست دارم دیوونه 
بستگی داره کجا بگی

خب اون دیگه به شعور اون آدم برمیگرده دیگه عزیزم.نباید میگفته که گفته دیگه.ولی باور کن چیزی نیست که آدم بخواد ناراحت شه

نه خدا هر زنی رو دوست داره کلا بهش بچه نمیده که یه عمر راحت و جوون زندگی کنه     شوخی بو ...

من که چیزی نگفتم بهش فقط مونده بودم نگا میکردم حوصله ندارم جواب بدم 

دوست دارم دیوونه 
خب اون دیگه به شعور اون آدم برمیگرده دیگه عزیزم.نباید میگفته که گفته دیگه.ولی باور کن چیزی نیست که آ ...

اگه حرفش برعکس بود بازم میگفتین ناراحتی نداره؟!

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
خب من حس میکنم همیشه حسودیش میشه که من پسر دارم واسه همین دلم نمیاد کسی رو ناراحت کنم ولی خب مادرشوه ...

دقیقا.جاری من قبلا میگف دوست داشتم دخترم پسر بود.

بعدا که بقیه گفتن بمن که تو پسر بیار.حالا جدیدا بی مقدمه دقیقا همین حرف جاری تورو میزنه.

خدا میدونه از نازایی من خوشحاله یا نه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2706