2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

۳۰ سالم ۴ سال دارم یکسره میرم دکتر ولی پیش ایازی نرفتم 

پیش ایازی هم برو خوبیش اینه هی ذره ذره دارو نمیده که بدن دیگه جواب نده به دارو یکدفعه یه داروی قوی میده 

وقتی رفتی پیشش کلا همه شرایطت رو براش توضیح بده نگران نبودنش هم نباش منشیش وقتی مریض دکتر باشی جوابت رو میده 

ولی بنظرم یه دو سه ماهی دارو نخور و بعد برو چون بدن مقاوم میشه به داروها 

چند ماه استرس از دارو و دکتر رو از خودت دور کن 

2742
از سوم پریودی تا پنج شب  شبی دو تا قرص لتروزول شب هشت پریودی دو تا  آمپول گونال اف شب ن ...

من فولیکول هام زود میان بالا با ی دونه لتروزل هم کلی میان بالا راستی بچتون دختر یا پسر به سلامتی 

من فولیکول هام زود میان بالا با ی دونه لتروزل هم کلی میان بالا راستی بچتون دختر یا پسر به سلامتی&nbs ...

دو تاش پسر 

اگه فولیکولت زود بالا میاد پس چرا باردار نمیشی؟

من با لتروزول خالی اصلا فولیکولام به زور 

۶ و ۷ میشه سایزشون 

شاید اسپرم همسرت ضعیفه

دو تاش پسر  اگه فولیکولت زود بالا میاد پس چرا باردار نمیشی؟ من با لتروزول خالی اصلا فولیکولام ...

ن همسرمم خوب مشکل داشت اونم خوب شد من پولیپ رحم داشتم دکتر تراب زاده عملم کرد بعدش گفت جواب پاتوبیولوژیت خوب نی باید دارو مصرف کنی حالا 

2738
ن همسرمم خوب مشکل داشت اونم خوب شد من پولیپ رحم داشتم دکتر تراب زاده عملم کرد بعدش گفت جواب پاتوبیول ...

اها پس مشکلت فقط تنبلی تخمدان نیطت

اخه اون با دارو زود رفع میشه

ولی مطمئن باش به زودی باردار میشی فقط درمانو پیگیری کن

اها پس مشکلت فقط تنبلی تخمدان نیطت اخه اون با دارو زود رفع میشه ولی مطمئن باش به زودی باردار میشی ...

من اصلا تنبلی تخمدان ندارم گلم مشکلات دیگه دارم زنگ زدم نوبت بهم داد واسه هفته بعد پنج شنبه 

من بله نتیجه گرفتم دو تا بچه هام رو پیش اون باردار شدم

عزیزم ممنون ک شماره منشی دکتر رو گذاشتی😘

فقط یه سوال مشکل شما چی بود ک پیش دکتر نتیجه گرفتی؟

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
من اصلا تنبلی تخمدان ندارم گلم مشکلات دیگه دارم زنگ زدم نوبت بهم داد واسه هفته بعد پنج شنبه 

عزیزم شما رفتی پیش دکتر راضی بودی؟؟؟

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
والا من ی بار رفتم پیشنهاد ای یو ای داد بهم 

مشکلتون چی بود عزیزم؟!

2706