2737
2734

سلام 

من مریض دکتر ایازی بودم تا چند روز پیش 

اصلاااااا پولتونو ضرر نکنید 

من تا چند روز پیش فکر میکردم ک لوله ی چپم کیپه و فقط با لاپاراسکوپی میتونم بچه دار بشم 

سی میلیون خواست بگیره ازم و ببرم لاپاراسکوپی 

در حالی که داخل گزارش عکس رنگی نوشته شده بود سالمم ، دکتر ایازی گفت نه کیپه ..

رفتم پژوهشکده رویان تهران ، بهم گفتن اصلاااا کیپ نیست 

فقط این آزمایش هورمونی تو نگا میکرد متوجه میشد که تو کم کاری تیرویید داری فقطط 

همین 

نمیدونم سوادش کمه و یا سرش شلوغه 

به هر حال تشخیصش اصلا برای من درست نبود 

الکی میخواست منو ببره عمل کنه 😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام  من مریض دکتر ایازی بودم تا چند روز پیش  اصلاااااا پولتونو ضرر نکنید  من تا چ ...

دقیقا بزرگترین ایرادش همینه اصلا دقت نمیکنه و فقط فکر پوله وگرنه مهارتش زیاده قبلا خیلی بهتر بود ولی جدیدا میگن خیلی پولکی شده و انقدر سرش شلوغه برای مریض درست و حسابی وقت نمیزاره

2728
دقیقا بزرگترین ایرادش همینه اصلا دقت نمیکنه و فقط فکر پوله وگرنه مهارتش زیاده قبلا خیلی بهتر بود ولی ...

خدا ازش نگذره انشاالله

خیلی چالش بزرگی بود 

خیلیییی 

هزینه ش ، ترس از عمل ، ترس نتیجه نگرفتن ، زمانی ک باید میزاشتم برم تهران و کجا برم تهران و ......هزار چیز دیگه داشت دیوونه م میکرد 

خدای بزرگ خودش بهم رحم کرد 

و حالا فهمیدم ک اگر با اینکه نمیدونستم کم کاری تیروئید دارم باردار میشدم با اون قرص و آمپول هایی ک بهم داد ، بچه م عقب مونده ذهنی میشد 🥺😪

خدا رحم کرد 

این شماره همراه منشیشه به این زنگ بزن من هر وقت مطب میزنگم جواب نمیده میزنم به همراهش 09168672414

سلام الان هم شماره منشیش همینه ؟زنگ میزنم جواب نمیدن نه مطب نه این شماره تورو خدا اگه شماره ای ازشون دارید بهم بدید...ممنونم