2733
2734
عنوان

به نظرتون برم قهر؟

380 بازدید | 31 پست

۱- من و همسرم جفتمون به دلایلی استفا دادیم از کارمون من ۹ مااه ینی قبل از عروسیمون و اون ۴ ماهه و هنوز نتونسته کار پیدا کنه خودمونم یکمی تنبلیم و انگار دچار رخوت شدیم همسرم دیگه انگیزشو از دست داده و ...

۲_از طرفی همسرم قبل از زدواج قول داد ااگه ۱۴ تا سوه مهرم باشه نصف خونشم میکنه به نامم ولی اللن که ۶ ماه گذشته زده زیرش،و میگه اون خونه به اسم باباست اکه نصفش به اسم تو بشه قسطشو بلید خودموت بدیم!منو پیش خانوادم ضایع کرد

۳_پدر و مادرش یه هفته مسافرت بودن و ما هرشب خونشون بودیم وکه دزد نیاد و .... دیشب اومدن رفتیم دنبالشون من گفتم من ساعت ۱۱ شب نمیام خونشونا اونا خستن گفت نه باید بریم گفتم نمیام گفت ننننه میخوام تو ردشنایی بعد از یه هفته ببینمشون 

منم گفتم باشه رسیدیم و بردیمشون خونه نرفت تو گفتم چرا نرفتیم خونشون داد زد که به تو ربطی نداره مسائل پدرو مادرم

انگار من فقط سگ نگهبان خونشون بودم !!!

میخوام برم خونه بابام بگم هروقت اوضاع کارت درست شد و تکلیف مهریم مشخض شد بیا دنبالم برم به نظرتون؟

گروه قرمز وزن شروع۹۶.۶۰۰ وزن چالش ۸۶ کیلو ورن هدف ۷۰ 

گاهی مردا با قهر رفتن بیشتر لج میکنن بدتر میشن گاهیم سرشون میخوره ب سنگ خودت باید ببینی شوهرت کذومشه 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره برو 

به خونه پدر سوهرت و مهریه ات کاری ندارم‌

اما خب ، کار مشکل ساز میشه برات

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
ینی اوضاع درست نمیشه؟

با قهر هیچی درست نمیشه فقط پای خانواده ها وسط کشیده میشه روتون به هم باز میشه

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2738
اگر فک میکنی شوهرت می‌ترسه از دستت بده و جواب میده برو

بیشتر  ادا درمیاره حتی قابلیت الکی های های گریه کردنم داره

اگر فک میکنی شوهرت می‌ترسه از دستت بده و جواب میده برو

واقعا نمیدونم بیشتر از بابام حساب میبره و از ابروش میترسه

بیشتر  ادا درمیاره حتی قابلیت الکی های های گریه کردنم داره

خب تا وقتی کار پیدا نکرده بر نگرد

دیگه واسه کار ک نمیتونه دروغ بگه

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹

چرا قهره الکی میرید قهرو بزارید برا وقتی ک واقعاااا ب بن بست رسیدید.ب نظر من زنی ک بره قهر برگرده دیگه ارج و قرب نداره.با صحبت کردن مشکلتو حل کن بخدا این دوتا مشکل شما تو اوایل زندگی عادیه.خب ربط نداره مسائل پدر مادرش شمام خودتو سنگین بگیر گف بیا بریم بگو مسائل پدر مادرت بمن ربط نداره.در مورد خونه هم ی کار پیدا کن برو سرکار اون ۳ دانگو بنام خودت بزن

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2706