2733
2739
عنوان

بهش زنگ بزنم؟

204 بازدید | 23 پست

ضامن همکارم شدم دوبار هست که قسطشو پرداخت نکرده و بانک بهم پیام داده

بار اول زنگ زدم گفت وسط ماهه حقوق بریزن میدم

این ماه هم دوباره بانک پیام داده تا ده روز دیگه مبلغ وام فلانی رو پرداخت کن 

تا الان پیام نمیومد دو ماهه که داره پیام میاد

میترسم جریمه بخوره و کلی بیاد روی قسط و تهش من مجبور شم پرداخت کنم

یه ساعت پیش بهش پیام دادم که تاریخ اقساطت کی هست؟ جوابمو نداد بهش زنگ بزنم؟ چی بگم؟ میدونم نداره بده الان فقط میخواد ابراز شرمندگی کنه دیگه زنگ زدن من چیزی رو حل میکنه؟ 

وقتی ایشون پرو هستن شما سادگی نکن

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی ایشون پرو هستن شما سادگی نکن

پرو گری نکرده آخه خانمه نان آور خونه ست میدونم نداره تا حقوق بدن

ولی منم هزار تا مشکل دارم از حقوقم بردارن قسطای خودم عقب میفته نمیدونم چه جوری بگم بهش

هر موقع بانک‌پیامک میده اول ب صاحب حساب میده ن ضامن با یکی دو قسط تو ک‌نباید بدی جریمه ام بابت هرروز فک‌میکنم هزار تومن اینجوریاس 

ک خودش با پرداخت قسط پرداخت میکنخ اگه تموم قسطا تموم شد و نداد تو باید بدی

2738
هر موقع بانک‌پیامک میده اول ب صاحب حساب میده ن ضامن با یکی دو قسط تو ک‌نباید بدی جریمه ام بابت هرروز ...

جریمه هر بانکی با اون یکی متفاوته بعضی بانکا جریمه ش از خود وامی که گرفتی بیشتر در میاد بعد گیریم این ماهو نداد ماه بعد نداد بالاخره این اقساط تموم میشه دیگه چه الان چه ده ماه دیگه وقتی من ضامنشم استرسش واسه منه دیگه نباید یه نهیب بهش بزنم حداقل بره قرض کنه هی جریمه نخوره؟

خواهرهمسرم چندبار ضامن کسی شد اون قسطاشو نمیداد بیچاره از حقوقشون که یه تومنه کسر میشد.تا الان هم  گیره وامه طرفه.

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
خواهرهمسرم چندبار ضامن کسی شد اون قسطاشو نمیداد بیچاره از حقوقشون که یه تومنه کسر میشد.تا الان هم&nb ...

دیگه غلط کنم ضامن کسی بشم به خدا مثل سگ پشیمونم همین الان با شوهرم بحثم شد خودمون قسط داریم وام داریم 

این قبلا ازم پول قرض کرده بود نداده بود حماقت و بلاهت کردم دلم سوخت ضامنش شدم

اگر هم پرداخت نکنه و شما هم پرداخت نکنی،حسابتو میبندن و هر ماه از حقوقتون برداشت میشه.

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
2706