2733
2734

سلام پسرمن تقریبااز 3سالگی دوست خیالی داره به اسم آدرین(اسم خودش)خب من آگاهی داشتم ب این مساله ک بچه های باهوش دوست خیالی دارن وباهاش کناراومدم

اماالان ک پیش دبستانی هم میره هنوز دوست خیالیش همراشه دیگه 6سالشه اما هنوزباهاشه دیشب گفت مامان من داشتم باآدرین کشتی میگرفتم آدرینوکشتم دیگه مرد

گفتم خب پس دیگه نمیاد گفت چرا میاد ده روزدیگه بازمیاد😩😩😩

جالبه😂😉ولي فکر کنم درست ميشه تا يکي دو ساله ديگه

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

فکرکنم زیاد به این قضیه توجه کردین. متوجه شده براتون مهمه.رهاش کنید

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسرم کارای بدشو میندازه گردن دوست خیالیش

مثلا پارسال ک مهدمیرفت یه روز اومدخونه گفت مامان توکلاس بودم آدرین بهم گفته الکی به خاله بگو دسشویی داری بریم بیرون بازی کنیم منم به خاله همینوگفتن بعدش خاله فهمیده من بیرونم دعوام کرده 

2731

عزیزدلم😂😂😂😂😂😂

دختر خواهر شوهر من یه دوست خیالی داشت به اسم عَبدُل😂😂😂همش ازش نقاشی میکشید😐قیافه عبددکل رو ترسناک میشکید😐

یه بار از اتاقش اومد بیرون تلویزیون اتاقش رو خاموش نکرده بود بهش گفتم عزیزم شما اومدی توی سالن تلویزیون میبینی ولی تلویزیون اتاقت روشنه برو خاموش کن گفت نه عبدل داره نگاه میکنه😐

من وقتایی که اینا رو میگفت ازش میترسیدم😐

اون تایم 5 ساله بود الان 2 سال بعدشه هنوزم گاهی اسم عبدل رو میاره

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
فکرکنم زیاد به این قضیه توجه کردین. متوجه شده براتون مهمه.رهاش کنید

اتفاقا اصلا اهمیت ندادم به دوستش و بقول معروف احوال دوستشو ازش نپرسیدم حتی یکبار

اماهمش همراشه مثلاداریم دوتایی پیاده میریم جایی همش بادوستش حزف میزنه حتی دعوامیکنه یبار داشتیم ازخونه میرفتیم بیرون درو ک بستم انقدجیغ زد ک آدرین پشت در موند دروباز کن بیار😧😧😧

دخترمن ازوقتي زبون بازكرديه دوست داشت به نام انشو(عنشو)اوايل خيلي ميترسديم تقريبايكسال بعدش ديدم يه هفته اي ازدوستش نميگه گفتيم خوب خداراشكرفراموش كرد تااينكه يه شب سرشام ديدم رفت 2تابشقاب اضافه اوردگفتم نيارآوردم گفت مامان براانشو واننو نياوردي     انشورفته بود رفيقشم آورده بود تاچندوقت پيشم بادوتاشون زندگي خوبي داشتيم دورهم خداراشكر6ماهي هست خبري ازشون نيست  اوايل فكرميكردم جن ميبينه تو خونه تنهانميموندم

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
اتفاقا اصلا اهمیت ندادم به دوستش و بقول معروف احوال دوستشو ازش نپرسیدم حتی یکبار اماهمش همراشه مثلا ...

ای جان دلم  😁 چه بامزه اس 

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2738

جالبه

پسرمنم داشت ولی الان چندماهی هست دیگه اسمشونمیاره نمیدونم شایدم هنوزهست

چون وایمیسته جلودیوارواینوراونورباهاش حرف میزنه

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
عزیزدلم😂😂😂😂😂😂 دختر خواهر شوهر من یه دوست خیالی داشت به اسم عَبدُل😂😂😂همش ازش نقاشی میکشید😐 ...

این ک میگی آدم رومیترسونن واقعا درک میکنم

مثلا نشستم توخونه ساکت و خلوت دارم درس میخونم پسرم یهومیگه مامان آدرین پشت سرته داره باموهات بازی میکنه😨😨😨😨

دخترمن ازوقتي زبون بازكرديه دوست داشت به نام انشو(عنشو)اوايل خيلي ميترسديم تقريبايكسال بعدش ديدم يه ...

ای جونم چه باحالن بچه ها😁

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
این ک میگی آدم رومیترسونن واقعا درک میکنم مثلا نشستم توخونه ساکت و خلوت دارم درس میخونم پسرم یهومیگ ...

یا امام حسین😐

خدا کنه آیه دوست خیالی پیدا نکنه☹️

این ک میگی آدم رومیترسونن واقعا درک میکنم مثلا نشستم توخونه ساکت و خلوت دارم درس میخونم پسرم یهومیگ ...

یا خدا😂😂😂😂 چه شگردی برای ترسوندن 

دخترمن ازوقتي زبون بازكرديه دوست داشت به نام انشو(عنشو)اوايل خيلي ميترسديم تقريبايكسال بعدش ديدم يه ...

😃😂😂😂وای 

حالا تازیر6سال میشه تحمل کرددوستاشونو اما پسرمن ک الان خیلی بزرگترشده داره پیش دبستاتی میره بازم این دوستش همراشه

اتفاقا اصلا اهمیت ندادم به دوستش و بقول معروف احوال دوستشو ازش نپرسیدم حتی یکبار اماهمش همراشه مثلا ...

خدایا😐

من میترسم

2706