2733
2739
عنوان

مش میخوام بزارم نظربدید

164 بازدید | 6 پست

میخوام روی موی خودم که قهوه ایی تغریبا روشنه مش بزارم ولی موندم چه رنگی کاراملی چطوره یا چتدتا عکس میزارم ببینید چطوره پوستمم سفیده ببنید میاد بهم یانه

پسرم مامانت چشم به راهته            زود و سالم بیا بغلم😍😍😍😍😍

عکس دومی عاااالیه 

منم پوستم سفیده  مثل عکس دوم‌ مش گذاشتم رو موهام خیلی بهم میاد😍

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
عکس دومی عاااالیه  منم پوستم سفیده  مثل عکس دوم‌ مش گذاشتم رو موهام خیلی بهم میاد😍

مش نازک پر گذاشتی یا کلفت چطوری؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مش نازک پر گذاشتی یا کلفت چطوری؟؟؟

مش سوزنی گذاشتم ولی پر

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
2731
مش سوزنی گذاشتم ولی پر

عه مبارکت باشه عزیزم منم باردارم حالا ولی گفتن مش ضرر نداره چندان میخواستم بزارم دودل بودم برارنگش که بهم میاد یانه حالا چون شما گفتی گذاشتم بهم اومده منم میزارم

عه مبارکت باشه عزیزم منم باردارم حالا ولی گفتن مش ضرر نداره چندان میخواستم بزارم دودل بودم برارنگش ک ...

عااالیه 

پشیمون نمیشی عزیزم 💙